10 ünlü sarışın!

Sarı saç her zaman moda, her zaman seksi ve her zaman akılları baştan alabilecek kadar çekici… Ünlü yıldızlar boşuna sarışın değiller. İşte en ünlü sarışınlar….

 Agyness Deyn

Agyness Deyn ve saçları fazlasıyla cool bir model olduğunu ispatlıyor. Smokinine ya da daracık taytına yakıştırdığı kısacık sarı saçları ile, dünya modasında üst sıralara yerleşti bile.

Charlize Theron

Güney- Afrika doğumlu Charlize, sarı saçları, kremsi cildi ve masmavi gözleriyle Afrika kıtasının tam tersi özellikleriyle Hollywood’un en çok beğenilen oyuncularından biri olmuştur.

Debbie Harry

Fosforlu platine yakın saçlarıyla müzikseverlerin beğenisini kazandı. Seksi, bir rock’n roll görünümü kazanan yüzü ile Kate Moos ve Agyness Deyn’nın ardından saçlarının asi renginden fazlasıyla söz ettirdi.

Gwen Stefani

Onun saçları en az kendi kadar ünlüdür. Adını duyunca hemen sarı saçları aklımıza gelir. Gwen Stefani’nin ultra seksi saçları, Marilyn Monroe ve Marlene Dietrich geçmişin pin-up ünlülerine öykünmüştür. Kabarık ve yumuşak bukleler onu daima asiliğinin yanında kadınsı yapmıştır.

Heidi Klum

Küresel tanrıça Heidi Klum’un düz ve sarı saçları herkesi kendine hayran bıraktırıyor. O kadar parlak ve canlı ki insan bunun sırrını öğrenmeden duramıyor. Sırrını ise; saç diplerini açtırmakta seçtiği boya tonu ve saçlarını yıkarken kullandığı sarı saçlara özel bakım ürünlerini kullanmak olarak açıklıyor.

 Kate Hudson

Neşeli sarışınımız Kate Hudson, sarışın olamayacak da kim olacak? Sarı saçlarına tereyağı bakımı yaptığını belirten yıldız, bu bakımı hem saçının parlaklığını korumak hem de muhteşem bukleler için yapıyormuş.

Kate Moss

Fazlasıyla grunge, ya da rock-chik bir stili temsil etse de o sarışınlığın en çok yakıştığı ünlüler arasında. Yüzündeki çiller ise sarışınlığına fazlasıyla seksilik katıyor.

 Madonna

O bir çok rengi denedi. Ancak pop kraliçesine en çok yakışan renk tabiî ki de sarı… Uzuna yıllardır değiştirmediği sarı renge muhteşem bukleleri ile ayrı bir hava katıyor. Ateşli Madonna’nın sırrı bu renk olsa gerek.

 Scarlett Johansson

Bebeksi yüzü ve bebek sarısı saçları onu en güzel sarışın listesinde tepe noktasına getirmiştir.
Bal rengi, platin, karamel sarı renklerini zaman zaman denen oyuncu, süt rengi cildi ile sarı rengi bu sayede çok iyi taşıyor.

 Sienna Miller

Bronz teni ve uzun sarı saçları ile tanıdığımız bu oyuncu, şimdilerde tüm dünyada kadınların en çok stilini takip ettikleri kadınlar arasında. Doğala yakın sarı saçlarıyla özdeşleşen Miller, uzun yıllar bu rengi değiştirmeyecek gibi görünüyor.

10 ünlü sarışın! Kategoriler: Genel 10 ünlü sarışın!  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home