12 Kat daha dolgun kirpikler, 12 Kat daha dolgun kirpikler, etkileyici bakışlarınızın yaratıcısı, gece makyajınızda, Golden Rose, Golden Rose ile kirpiklerde 12 kata kadar daha dolgun görünüm, Golden

400320″> 12 Kat daha dolgun kirpiklerGolden Rose’un yeni formülü ve özel fırçası ile ürettiği Wonder Lash Mascara ile kirpikleriniz hiç olmadığı kadar uzun, gözleriniz daha önce olmadığı kadar dikkat çekici görünecek.

Golden Rose, kirpiklerde 12 kata kadar daha dolgun görünüm sağlayan yeni ürününü satışa sunuyor: Golden Rose Wonder Lash Mascara.
Golden Rose Wonder Lash Mascara, şimdiye kadar üretilmiş tüm maskaralarını geride bırakıyor. Mükemmel formülü, göz kavisine uygun üretilen özel tasarım fiber fırçası ile makyajınızın tamamlayıcı parçası olmaya aday olan Golden Rose Wonder Lash Mascara, içeriğindeki Pro-Vitamin B5 ile kirpikleri beslemeye ve güçlenmesine de yardımcı olacak.
Golden Rose Wonder Lash Mascara, hem gündüz kullanımında sade makyajınızın tamamlayıcısı, hem de gece makyajınızda yoğun siyah rengi ile derin ve etkileyici bakışlarınızın yaratıcısı olacak.
Sadece Golden Rose Kiosk ve Shop’larından satın alabileceğiniz Golden Rose Wonder Lash Maskara fiyatı ise 17,90 TL.

12 Kat daha dolgun kirpikler, 12 Kat daha dolgun kirpikler, etkileyici bakışlarınızın yaratıcısı, gece makyajınızda, Golden Rose, Golden Rose ile kirpiklerde 12 kata kadar daha dolgun görünüm, Golden Kategoriler: Kirpik Uzatma 12 Kat daha dolgun kirpikler, 12 Kat daha dolgun kirpikler, etkileyici bakışlarınızın yaratıcısı, gece makyajınızda, Golden Rose, Golden Rose ile kirpiklerde 12 kata kadar daha dolgun görünüm, Golden

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home