15 Saniyede Manikür, Instant Cuticle Removerden 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı, Pratik Ve Sağlıklı Manikür

254652″>

Pürüzsüz ve tırnak etlerinden arınmış biçimli tırnaklar, bakımlı ellerin olmazsa olmazlarıdır.

Özellikle kuru tırnak etleri, tırnaklarda şekilsiz bir görüntüye sebep olur. Bu görüntüden kurtulmak için tırnak etlerinizi kesmeden, bir tırnak eti itici jel veya krem yardımıyla yumuşatarak geriye itebilir ve bu yöntem sayesinde kısa sürede sağlıklı bir yöntemle tırnaklarınızdaki kötü görüntüden kurtulabilirsiniz.

Amerika’nın lider tırnak bakım markası Sally Hansen’ın yarattığı, devrim yaratan jel formülüyle etkili bir çözüm sunan Instant Cuticle Remover – 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı, özellikle sulu maniküre alışmış kuru ve sert tırnak etlerinizi kesme işlemi gerektirmeden, 15 saniye içerisinde nüfuz ederek kolayca itilmelerine ve tırnak çevresinde yer alan ölü deriyi temizlemeye yardımcı olur. Pratik ve sağlıklı bir manikür sağlamayı destekler.

15 Saniyede Manikür, Instant Cuticle Removerden 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı, Pratik Ve Sağlıklı Manikür Kategoriler: Manikür 15 Saniyede Manikür, Instant Cuticle Removerden 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı, Pratik Ve Sağlıklı Manikür

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home