2012 İlkbahar Yaz oje trendi, şeftali rengi oje , mavi renk oje , ilkbahar-yaz oje trendleri , yeni oje renkleri , metalik renk ojeler , lila renk ojeler , bu senenin oje renkleri , Nude oje , yeni

304841″>
Bahar kokusunu hissettiğimiz şu günlerde tırnaklarımız da kışın kasvetinden kurtularak rengarenk formlara bürünüyor. 2011 ilkbahar Yaz sezonunu renklerin dansıyla karşılamaya hazır olun!


Nude: Bu sezon çıplaklık hiç olmadığı kadar moda. Varla yok arası nude tonlar ve pastel renkler her yanımızı sarıyor. Bronz teninizi beyaz elbiseniz ve parlak ojelerinizle tamamlamayı deneyin.


Mavi: Bronz teninizde müthiş duran bu renk bu sezon da popülerliğini koruyor. Chanel Riva renginin öncülüğünü yaptığı açık mavi ojeler bu yaz cesur renkleri seven kadınların tırnaklarını süsleyecek.


Çatlak: Katy Perry Nylon Magazine’e kapak olduğunda pembe saçlarından çok tırnaklarındaki çatlak ojeler dikkat çekti. Opi’nin şaheseri olan bu ojeleri herhangi bir ojenin üzerine sürüp çatlamasını bekliyorsunuz. Benzerini Alix Avien Nail Deco serisinde bulabilirsiniz. Yaz partileri için ideal.


Metalik: Blake Lively’i sürekli Karl Lagerfeld’in dizinin dibinde görünce bir şeyler döndüğünü anlamalıydık. Chanel’in Mademoiselle çantalarının yeni yüzü olan Blake’in reklamda sürdüğü Black Pearl bu yazın en popüler tonu olmaya aday.


Lila: Mor ve lilalar sezona damgasını vuruyor. Bu naif renkleri mutlaka denemelisiniz.


Şeftali: Zarif şeftali tonları özellikle yaz aylarının favorisi olmaya aday. Bronz teninizle denediğinizde sonuca bayılacaksınız!

2012 İlkbahar Yaz oje trendi, şeftali rengi oje , mavi renk oje , ilkbahar-yaz oje trendleri , yeni oje renkleri , metalik renk ojeler , lila renk ojeler , bu senenin oje renkleri , Nude oje , yeni Kategoriler: Tırnak Cilaları ve Ojeler 2012 İlkbahar Yaz oje trendi, şeftali rengi oje , mavi renk oje , ilkbahar-yaz oje trendleri , yeni oje renkleri , metalik renk ojeler , lila renk ojeler , bu senenin oje renkleri , Nude oje , yeni

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home