40 yaş cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığına doğal çözümler, cilt kırışıklıkları, cilt kırışıklıkları nasıl giderilir, cilt kırışıklıkları önlemek için, göz kasları mimik gülme kırış,

329617″> 40 yaş cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığına doğal çözümler, cilt kırışıklıkları, cilt kırışıklıkları nasıl giderilir, cilt kırışıklıkları önlemek için, göz kasları mimik gülme kırış, göz kırısıklıkları ıcın bıtkısel cozum, kırışıklığa botox, kırışıklığa kalıcı çözüm, kırışıklığı engellemek, kırışıklık, kırışıklık için, kırışıklık için botoks, kırışıklık için ne yapmalı, kırışıklık nasıl önlenir, kırışıklık olmaması için, kırışmamak için ne yapılır


CİLDİMİZİN KIRIŞMAMASI İÇİN ALTIN KURALLAR
*Güneslenmeyin, özelikle yüz, boyun ve elleriniz ömür boyu günese maruz kalir. Günes cildi yaşlandırır. Tercih sizin. Yillar çabuk geçer. Lekeler, kırışıklıklar, sarkmalar çogu günesin eseri. Bir de sigara içiyorsaniz hücre zararı dorukta.
*Göz çevrenizi korumak için mutlaka göz çevresi kremi kullanın. Sokağa çıkarken ultraviyole ışınlarını geçirmeyen güneş gözlüğü kullanın. Özellikle güneşli havalarda göz kısma hareketi, göz çevresinde çizgilerin yerleimesine neden olur.
*Sigara içmeyin. Çok tiryaki iseniz, bari azaltın. Çok sigara içenler, sizi sigara yüzü sari, kaba ve bol kırışıklı bir cilt bekliyor. Sigaranın cildin kollajen ve elastin liflere hasar verdigini kesin olarak biliyoruz. Gençler sigaraya sakin baslamayın.
Bazı insanların yüzünde konuşur ve gülerken mimik kasları fazla çalışır. Hatta 20′li yaşlardan itibaren mimik kaslarının fazla çalıştığı bölgelerde çizgiler olusmaya baslar.

Eğer alnınız çok kırışık, kaş aranızda kaş çatma çizgileri varsa, gülerken göz kenarlarınızda kaz ayağı çizgileri oluşuyorsa öyleyse bu çizgiler derinleşmeden botox yaptırmalısınız. Botox kelimesinden bile ürkenler var. Sosyete sayfalarında abartılmış yüz operasyonları sonucunda meydana gelen sonuçlara bakıp korkmayın. Ehli bir elde, uygun dozda yapılan botox harika sonuçlar verir ve son derece doğal görünür. Mimik kırışıklıklarının en iyi ve etkili çözümü budur. Botox rakibi kremlere gelince tabi ki bir miktar faydaları vardır. Ancak hiçbir zaman botoks kadar etkili olamazlar.
Boyun güzelligi ve yüzünüzün sarkmamasi için hafif alçak bir yastıkta sırt üstü yatmalısınız.
Iyi beslenmelisiniz. Güzel bir cilt için sağlıklı beden şart. Dengeli beslenmeli, sebze ve meyveleri sofranızdan eksik etmemelisiniz. Toksinlerin kolayca atılması için bol su için.
Solgun ve yorgun görünen genç bayanlar mutlaka kan sayımı yaptırın. Hanımlarda kansızlık çok yaygın. Ancak tedavisi çok kolay. Kan haplari kilo aldırmaz . Ilaçlarınızı düzenli kullanın.
Erken menapoza girdiyseniz mutlaka doktorunuzla görüsün. Hormon takviyesi veya hormon etkisi yaratan bitkisel ilaçlar kullanmalısınız. Östrojen eksikligi cildin diger bir düsmanı.
Mutlaka cildi genç tutan ürünler yani anti-aging maddeler içeren kremler kullanın.

35- 40 yaş sonrasi deride kollajen ve elastin liflerde değişiklikler başlar. Bu yüzden ciltte sarkma ve kırışıklıklar belirmeye başlar. Yukarda yazılı olan önlemler cildinize çok faydalı olacaktır. Ayrıca aylık cilt bakımı ve peelingler çok faydalı olabilir. Cildiniz sağlıklı ve canlı gözükür.Ayrıca mezolifting cildi yenilemede çok basarılı. 40′li yaşlardan sonra cilt yenilemek ve toparlamak amacı ile mezolifting yaptırabilirsiniz. Vitamin, antioksidan ve cilde faydalı maddelerin direk cilt içine verilmesi (mezolift) cildi genç tutmak için ideal bir yöntemdir.

40 yaş cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığına doğal çözümler, cilt kırışıklıkları, cilt kırışıklıkları nasıl giderilir, cilt kırışıklıkları önlemek için, göz kasları mimik gülme kırış, Kategoriler: Cilt Gençleştirme Yöntemleri 40 yaş cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığı, cilt kırışıklığına doğal çözümler, cilt kırışıklıkları, cilt kırışıklıkları nasıl giderilir, cilt kırışıklıkları önlemek için, göz kasları mimik gülme kırış,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
3 yorum var
  1. uğur dedi ki:

    Hangi yaşlar insanın derisinin en güçlü olduğu zamandır

  2. uğur dedi ki:

    Ve benim süratım kesildi bir kac dikiş atıldı sakalölgesinde kesilen bölge hafiften çukurlu 2 ay ay oldu kesilen bölgede sakallarım çikti sizce o çukurluklar düzelirmi ve sertlik kaybolurmu bilginize ihtiyaçim var saygilar

  3. AYŞE TAT dedi ki:

    Sağlıklı beslenme en azından her sabah bi kase yoğurt tüketilmesi gerekir.

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home