Ahmet maranki ayva kürünün faydaları

Ahmet Maranki özellikle bayanların ayva kürü yaparak tüketmesini önerdi. Ayva kürünün şöyle faydaları bulunuyor. Emziren kadınlarda sütün artmasını sağlamaktadır. Bir takım kötü kokulardan şikayetçi olan hanımlar için bu kokunun giderilmesini sağlamaktadır. Kalın bağırsağında temizlenmesini sağlamaktadır. Ayva kürünü uygularken mevsiminde ve taze olarak tüketmeye gayret göstermelisiniz. Mevsimi olmadan tüketeceğiniz ayvanın çokta faydası olmasını beklemek yanlış olur.
Ahmet Maranki ayva kürü
Ayvayı çok farklı şekillerde tüketebilirsiniz. Ama çiğ ayva yemeniz pek önerilmez. Bunun yerine aşağıdaki önerileri dikkate alırsanız ayvanın faydalarından daha rahat yararlanabilirsiniz.
-Ayvayı bir miktarda suda haşlayarak bu suyu içebilirsiniz.
-Ayva kompostosu yaparsanız günde 2 kase yemeniz tavsiye edilir.Ama ayva kompostosunu şeker katmadan yapmanız önerilir.Eğer şekersiz tüketmekte zorluk çekiyorsanız içerisine 2-3 kaysı yada 1 tane elma ilave ederek tüketebilirsiniz.

Ahmet maranki ayva kürünün faydaları Kategoriler: Genel Ahmet maranki ayva kürünün faydaları  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home