ahmet maranki çatlak kremi, ahmet maranki çatlak kürü, ahmet maranki çatlak tedavisi, ahmet maranki çatlaklar, ahmet maranki doğal çözüm, bacak çatlaklarına çözüm, vücut çatlakları için bitkisel yağla

329162″>

AHMET MARANKİ’DEN ÇATLAKLARA DOĞAL ÇÖZÜMProf. Dr. Ahmet Maranki Karın ve bacak çatlakları için susam yağı sürülmesini tavsiye ediyor.
Susam yağı: Susam tohumlarını bir kavanoza doldurduktan sonra üstüne ham ayçiçek yağı ya da zeytinyağı doldurduktan sonra güneşte iki ay bekletin. iki ay sonra süzün.
Bu doğal bakım kürü olan bitkisel kremi karnınızda ve bacaklarınızdaki çatlaklar için kullanının. Hergün çatlakların üzerine masaj yaparak sürün. Hiçbir zararı olmayan doğal bakım kürü çatlaklara çok faydalı yekedici etkide olacaktır.
Bu şekilde evde hazırlayabileceğiniz susam yağını karın ve bacaklarınızda meydana gelen çatlaklara sürerseniz çok yararlı olacaktır.

ahmet maranki çatlak kremi, ahmet maranki çatlak kürü, ahmet maranki çatlak tedavisi, ahmet maranki çatlaklar, ahmet maranki doğal çözüm, bacak çatlaklarına çözüm, vücut çatlakları için bitkisel yağla Kategoriler: Cilt çatlakları ahmet maranki çatlak kremi, ahmet maranki çatlak kürü, ahmet maranki çatlak tedavisi, ahmet maranki çatlaklar, ahmet maranki doğal çözüm, bacak çatlaklarına çözüm, vücut çatlakları için bitkisel yağla

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home