AHMET MARANKİ CEVİZ KABUĞU SAÇ BAKIMI KÜRÜ

Sık sık ve normalden fazla saçları dökülenler, saçları hızla uzamayanlar, saçlarında canlılık ve parlaklık problemi yaşayanlar çözüm için çeşitli kimyasal ürünlerden ya da bitkilerden yararlanarak doğal çözümü tercih edebililer. 
Doğal bitkisel çözümü tercih edenler için de evde 
kolayla uygulayabilecekleri hazır doğal bitki kürlerini uygulayıp, saç sorunlarından kurtulabilirler.Saç sorunlarından evde kendileri hazırlayıp, uygulayabilecekleri bitki kürlerinden da faydalanabilirler.

Kellik tehlikesi yaşıyorsanız, saçlarınız normalden fazla dökülüyorsa evde hazırlayıp uygulayabileceğiniz Prof Maranki Ceviz kabuğu bitki kürü kullanabilirsiniz.

Saç dökülmesini önlemek için Prof. Dr. Ahmet Maranki ceviz kabuğu kürü : 20 tane cevizin kabuğunu, 1 litre suya koyarak 10-15 dakika kaynatın.Elde edilen ceviz kabuğu suyu ile her gün sabah ve akşam saçlarınızı yıkayın. Düzenli uyguladığınızda kısa sürede saç dökülmeniz duracaktır.

AHMET MARANKİ CEVİZ KABUĞU SAÇ BAKIMI KÜRÜ Kategoriler: Ahmet Maranki, Kürler, Saç Bakımı AHMET MARANKİ CEVİZ KABUĞU SAÇ BAKIMI KÜRÜ  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home