ahmet maranki kadınlarda vajinal akıntı

ahmet maranki kadınlarda vajinal akıntı

Profesör Doktor Ahmet Maranki kadınlarda akıntı oluşumunu engellemek için bitkisel formüller ve önerilerde bulunuyor. Kadınlardaki vaginal akıntıya karşı bitkisel mucizelerle tedbirler alabilirsiniz. Bir çok kadının sorunu olan akıntının çaresi soğanın faydalarında gizli. Uzman doktorların yaptıkları açıklamalara göre, soğandan elde edeceğimiz soğan kürü ile birlikte vajinal akıntıya son verebilirsiniz.

Profesör Doktor Ahmet Maranki vajinal akıntısını bitkisel yollardan tedavi edebileceğinizi, bu akıntıları durdurabileceğinizi açıkladı. Vajinal akıntılara iyi gelen şifalı bitkileri.

Yaklaşık olarak iki avuç ince kıyılmış olan meşe kabuklarını 3 litre suyun içerisine katın ve kattıktan sonra üzerini kapatıp, 3 saat bekletiniz. Bu işlemden sonra suyu ısıtınız ve banyo suyuna süzerek ilave ediniz. Bu su ile her gün 15-20 dakika banyo ediniz. Yada küvetinizin içine normal su ile karıştırın, meşe banyosu yapın.

Ardıç da vajinal akıntılara iyi gelmektedir. 2 bardak klorsuz suyun içerisine bir avuç ardıç kattıktan sonra kaynatın. Buhar çıkmaya başladıktan sonra bu buhar ile vajinal alan bölgenize temasını sağlayınız. Buharlar üzerinize gelsin.

Bir litre suyun içerisine bir avuç böğürtlen koyduktan sonra bunu kaynatın ve süzün. Her öğünden önce bir fincan içiniz. Vajinal akıntı yönteminin bitkisel formüllerini paylaştık.

ahmet maranki kadınlarda vajinal akıntı Kategoriler: Genel ahmet maranki kadınlarda vajinal akıntı  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home