AKASYA DURAĞI OYUNCULARI ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Akasya Durağı Oyuncuları Ölümden Döndü
Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Akasya Durağı Adlı Dizinin çekimleri sırasında oyuncular büyük şok yaşadılar ve adeta ölümden döndüler..
Akasya Durağı Oyuncuları Ölümden Döndü
Akasya Durağı dizisi için, senaryo gereği dizi ekibi Üsküdar Çengelköy Natoyolu Caddesi üzerindeki bir kuyumcuda, soygun sahnesi çekimi yaptı. Senaryo gereği, kuyumcudan altın alan kar maskeli 4 soyguncu ile kuyumcu arasında silahlı çatışma sahnesi çekimlerini gören bazı vatandaşlar, ”155” hattına ihbarda bulundu.
Kısa sürede olay yerine gelen çok sayıda polis, başlarında kar maskesi bulunan soyguncuların kaçmak üzere olduğunu görünce silahlarını çekerek, Oyunculara doğrulttu. Dükkana giren Akasya Durağı Oyuncularını takip eden polis, kameraları görünce olayın dizi çekimi olduğunu anladı. Oyuncuların ellerindeki kuru sıkı silahları da inceleyen ekipler, daha sonra tutanak tutarak, olay yerinden ayrıldı.
Akasya Durağı,Akasya Durağı Dizisi,Akasya Durağı Oyuncuları


AKASYA DURAĞI OYUNCULARI ÖLÜMDEN DÖNDÜ Kategoriler: Genel AKASYA DURAĞI OYUNCULARI ÖLÜMDEN DÖNDÜ  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Bir yorum var
  1. şirin dedi ki:

    emreye ve ipeğe hayranım

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home