Akıllı moleküller Artık Kirpikleri Uzatabilmek Mümkün.

Artık Kirpikleri Uzatabilmek Mümkün!

Etkinliği ve güvenilirliği klinik testlerle kanıtlanmış ÉEOSE Serum, cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatıyor ve gürleştiriyor. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini ve sadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

Maskarasız uzun kirpikler
Eski Mısır’ dan bu yana uzun kirpikler kadınlığın ve güzelliğin bir işareti sayılmıştır. Ne yazık ki doğa hepimize sık ve uzun kirpikler armağan etmemiş, bu yüzden kadınlar eski zamanlarından beri kirpiklerini uzun ve gür göstermeye çalışmışlardır. Bu çaba içerisinde antik Mısır zamanında kullanılan kurum ve yağ karışımları, yerini bugünün modern maskaralarına bırakmıştır. Bu modern maskaralar, içerdikleri fiberler veya macunumsu maddeler ile kirpikleri olduğundan uzun ve dolgun gösterebilmektedirler. Maalesef gün sonunda makyaj silindiğinde, rimellerin yarattığı bu geçici illüzyon son bulmakta ve yerini eski kısalıklarında, zayıf ve seyrek kirpiklere bırakmaktadır.

İşte yeni nesil bir ürün olan Éeose Kirpik Uzatıcı Serum kadınların bu çabasına kalıcı bir çözüm sunuyor. Éeose Laboratuvarları’nın kirpiklerin yapısında bulunan peptit molekülleri ve kirpik üretiminden sorumlu genler üzerinde yaptığı ArGe çalışmaları sonucunda geliştirdiği Éeose Kirpik Uzatıcı Serum; cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatmayı ve gürleştirmeyi başardı. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini vesadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

Éeose Kirpik Uzatıcı Serum kirpikler üzerindeki uzama ve gürleştirme etkisini  içerisindeki aktif Peptide Complex sayesinde göstermektedir. Peptide Complex’in etkinliği ve güvenilirliği, Amerika merkezli AMA Laboratuvarları’nda, Alman Merkezli Symrise, TPI (Therapeutic Peptide Institute) ve dermatologlar gözetiminde yapılan 3 ayrı klinik çalışmalayla kanıtlanmıştır.

Éeose Kirpik Uzatıcı Serum, kısa olan kirpikleri uzatıp, zayıf ve cılız kirpikleri kalınlaştırmakla kalmayıp aynı zamanda yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını artırıyor ve böylece kirpikleri gürleştiriyor.

Yapılan klinik çalışmalarda; Éeose Serum’un kullanımından sadece 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama % 25 artırdığı, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın % 72’lere vardığı kanıtlanmıştır. Bu oranlar Éeose Kirpik Uzatıcı Serum’un kirpikler üzerindeki uzatıcı, dolgunlaştırıcı ve gürleştirici/çıkarıcı özelliklerinin kümülatif etkileridir.

Éeose Serum kaşlar için de kullanılıyor

Kaşlar bir insanı çok çekici, çok çocuksu, çok ciddi ya da çok muzip yapabilir. Bu yüzden kaş şekli estetik görünüm için çok önemli. Ancak kaşlar bazen doğuştan zayıf olabiliyor, bazen de yanlış alındığında küsebiliyor.

Kaşlar seyrekse geçici bir yöntemde olsa bir kaş kalemiyle dolgunlaştırabilirsiniz ama eğer kaşlarınız az, açık renkli ve kısaysa onları boyamak biraz maharet istiyor, ayrıca boyalı kaşlar kimi zaman çok yapay durabiliyor. Kalıcı kaş makyajı tercih edilebilir bir başka yöntem ancak bu işin uzmanına yaptırılmalı ve geri dönüşünün çok kolay olmadığı göz önüne alınmalıdır. Çünkü elinize bir makyaj temizleyici alarak kalıcı kaş makjajından kurtulamazsınız ve her halükarda kişinin kendi doğal kaşlarının yerini tutmaz.

Kirpik ekimine benzer bir şekilde kaş ekimi alternative bir yöntem olabilir ancak işinin ehli biri tarafından yapılmadığında kaşların farklı yönlere uzaması gibi istenmeyen durumlar yüzünden çekilen sıkıntı boşa gidebilir.

Bütün bu yöntemlerin ötesinde kalıcı ve kişinin kendi kaşlarını uzatmak ve yoğunluğunu arttırmak için de kullanılabilen Éeose Kirpik Uzatıcı Serum, özellikle de kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış uygulamalardan sonra yaşanan kaş kayıplarını (kaş küsmesi) ya da kaşlardaki şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanımı idealdir.

ÉEOSE Laboratuvarları, peptitler ve kirpik üretiminden sorumlu genler üzerinde yaptığı ArGe çalışmaları sonucunda ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum’u geliştirmiş, cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatmayı ve gürleştirmeyi başarmıştır. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini ve sadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak! ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum’un etken maddesinin etkinliği ve güvenilirliği Almanya ve Amerika da yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yapılan klinik çalışmalarda; kullanımından 2 hafta sonra kirpik uzunluk ve yoğunluğunu ortalama %25 artırdığı, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72 ‘lere vardığı kanıtlanmıştır.
kaynak http://www.eeose.com/default.asp

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home