Akıllı ruj sürme taktikleri..

Ünlü yıldızların rujları nasıl daha parlak ve güzel görünüyor? Renkler göz alıcı… İşin sırrı dudaklarda mı yoksa rujlarda mı? Çok basit yöntemler ile siz de göz alıcı dudaklara sahip olabilirsiniz..

Ruj sürmek gerçekten basit bir iştir. Ama bazı püf noktaları ile rujunuzun kalıcılığını ve güzelliğini artırabilirsiniz.

İşte, akıllı ruj sürme taktikleri…

Mükemmel pembenizi bulun
Hangi pembe sizin için en iyisi? Sadece gülümseyin; ideal pembeniz dişetinizle aynı ton olandır. Daha açık ya da daha koyusu değil.
Ruju sabitleyin
Rujun rengini sabitlemek için, dudağınızı nötr renkli bir kalemle doldurun. Kalemin sert ucunu, avucunuzun içinde döndürerek yuvarlaklaştırın. Böylece sert ucu batmaz. Sonra rujunuzu uygulayın.

Özel gölge
Herhangi bir dudak rengini pırıltılı hale getirmek için “altın rengi dudak parlatıcılarından kullanın. Her ruj rengine yakışırlar ve müthiş güzel bir ışıltı katarlar.

Mükemmel matlık için pudra
Soluk pembe bir ruj sürün ve üstüne transparan bir toz pudra ile kompres yapın. İstediğiniz matlığa kavuşursunuz.

Rujun yağını alın
Daha doğal, uzun ömürlü bir görünüm için rujunuzun yağını alın. Kağıt havluya hafifçe dudağınızı bastırın, fazlalıklar gidecektir.

 

Akıllı ruj sürme taktikleri.. Kategoriler: Genel Akıllı ruj sürme taktikleri..

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home