Bacak estetiğinde son nokta, Estetik International doktorları, Op. Dr. Bülent Cihantimur

444739″> Bacak estetiğinde son nokta, Estetik International doktorları, Op. Dr. Bülent Cihantimur

Estetik International doktorları, Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından geliştirilen bu yöntemle,yağ transferi yöntemini kullanarak bacak estetiğini bir üst boyuta taşıyor.

Bacaklardaki estetik sorunlar, vücudun diğer bölgelerine kıyasla daha zor giderilebiliyor. Bacaklardaki kusurları gidermek için bugüne kadar iki temel yöntemden yararlanılıyordu. Bunlardan ilki, protez takılması, ikincisi ise dolgu maddesi kullanılmasıydı. Protez takılması hayli zor bir işlem. Dolgu maddesi ile müdahale ise son derece pahalı. Estetik International’ın kurucusu, Operatör Doktor Bülent Cihantimur, bu yöntemlere yenisini ekledi ve kendi geliştirdiği “Cihantimur Yağ Transfer Sistemi”ni bacak estetiğinde de uygulamaya başladı.
Cihantimur Yağ Transfer Sistemi’nde vücuttan çekilen yağ, önce steril ve havasız bir ortama alınıyor. Yağ, oradan da özel geliştirilmiş bir cihazla vücudun diğer bir bölgesine transfer ediliyor. Böylece, yağ hücreleri havayla ve tıbbî aletlerle temas etmiyor ve tutunma oranları da yükseltilmiş oluyor. Söz konusu yöntemde enfeksiyon riski de yok denecek kadar az. Vücuttan alınan yağın tamamının depolanmasına olanak tanıması sayesinde de enjekte edilebilecek yağ miktarı çok daha fazla oluyor.
Bülent Cihantimur, söz konusu yöntemle ilgili olarak şunları söylüyor: “Herkes biçimli, güzel bacaklara sahip olmak ister. Kimi şanslıdır, doğuştan böyle bacaklara sahiptir. Doğuştan şanslı olmayan insanlardan bazıları da modern tıptan yararlanma yoluna gider. Fakat yaygın olarak kullanılan protez ve dolgu yöntemleri, hem hasta hem doktor açısından çeşitli zorluklar arz ediyor. Kendi geliştirdiğim yağ transfer sistemi ile bu zorlukları aşıyor ve daha kolay, daha etkili ve maliyet açısından da daha avantajlı bir müdahaleyi mümkün kılıyor. O nedenle bacak estetiği yaptırmayı düşünen herkesi Estetik International’a davet ediyorum.”

Bacak estetiğinde son nokta, Estetik International doktorları, Op. Dr. Bülent Cihantimur Kategoriler: Yağlı Ciltler Bacak estetiğinde son nokta, Estetik International doktorları, Op. Dr. Bülent Cihantimur

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Bir yorum var
  1. sevgiii dedi ki:

    gerçkten en çok tercih edilen estetiklerden oldu… bir çok kadınında bu sorun vardı şimdi işe daha kendine güveniyor insan ben istanbulda oldu estetik internationalda cidden bekledigimden daha iyi sonuc aldım tesekkür ederişm bütün ekibe ve doktorum bulent beye…

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home