Baharın 5 saç modeli


2011 ilkbaharında hangi saç modelleri moda olacak? Yeni saç trendleri neler? Merak ediyorsanız, Milliyet Cadde’nin bu güzel haberi ‘da.2011 ilkbahar trendleri yavaş yavaş dökülmeye başladı yazılara… Bakalım, bu yeni mevsimde hangi saç modellerini kullanacağız?

Ferhan İstanbullu

1. Düşük topuzlar
Geçen sene yüksek topuzların yılıydı, şimdi sıra ensede toplanmış, gevşek topuzlara geldi. Uzun saçlılar için sezon modasıyla uyum içinde, fazla dramatik değişiklikler yapmadan değişmenin en kolay yolu… Sıcak havalarda ensenizi terletmeyecek, rahat, dişi bir model…

2. Saçımı nereden ayırmalı?
Bir süredir iyice yandan ayrılmış saçların modası vardı. Şimdi iş iyice çığrından çıktı. Kıvırcık, düz, uzun ya da kısa saç farkını unutun. Bu basit ve ince ayarla, hem iddialı hem de gizemli görüneceksiniz.

Basit bir metodla ne kadar ileri gidebileceğinizi anlayabilirsiniz: Saçınızı ayırmak istediğiniz tarafa doğru başınıza tarağı yatay biçimde yerleştirin. Tarakla saçınızın bir araya geldiği noktadan keskin bir ayırım yapabilirsiniz.

3. Jane Birkin’in kakülleri
Etrafınızda hep son moda görünen kadınların çoktan uygulamaya başladığı bir trend daha: 70’lerin ikonlarından Jane Birkin’inkine benzer, neredeyse gözünüzün içine dek giren kaküller. Daha genç ve masum bir ifade verdiğine şüphe yok. İş ki dünyayı saçların ardından görmeye tahammülünüz olsun.

4. Punk ölmedi!
Neferliğini bahar sunumuyla Balenciaga’nın yaptığı bir akım da, iddialı tarzı olan kadınların favorisi olacağa benzer. Kısa kesimli, hep karışık görünen, asi tavırlı bu saçlara siyah ve platin renkler çok yakışıyor.

5. Tek gözün üstüne düşen saçlar
Gelmekte olduğu bas bas bağıran bir akım daha… Bir gözün üstüne düşen, katlı kesim isteyen bir model… İster bakım ürünlerinin yardımıyla jilet gibi dursun, ister Rodarte defilesinde olduğu gibi ahenkle dalgalansın. Seçim sizin.
2011 ilkbaharında hangi saç modelleri moda olacak? Yeni saç trendleri neler? Merak ediyorsanız, Milliyet Cadde’nin bu güzel haberi ‘da.Seksi görünümlü saçların sırrı Kadınlar saçları güzelse kendilerini seksi ve havalı hissederler. Peki, seksi saçların sırrı ne? yazdı…

Modası hiç geçmeyen 10 saç modeli Bazı saç modelleri vardır, modası hiç geçmez. Her dönemin saçıdır onlar… İşte, tüm zamanların modası 10 saç modeli ‘da.

Top 10 Parti Saçı Özel geceler özel saçlar ister. Davetler, partiler gibi… İster evde olun, ister dışarda saçlarınız çok şık ve havalı olmalı! En beğendiğimiz 10 parti saçı ‘da.

Dağınık topuz modelleri Dağınık topuz, kadınlara en çok yakışan saç modellerinden biridir. Hem seksi hem sevimli bir görünüm verir, hem de her yüz tipine gider. Dağınık topuz modelleri ‘da

Baharın 5 saç modeli Kategoriler: Genel Baharın 5 saç modeli

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home