Bakımlı görünmenin pratik yolları, Güzellik uzmanları o yıldızların güzelliğine kavuşmanızı sağlayacak kıca ve pratik formüller sunuyor

409196″>
Plaj dalgası
Oyuncu Jessica Biel, maşa kullanmaya gerek kalmadan saçlarını su dalgası yapmanın kolay yolunu biliyor: Islak saça şekil verici bir saç spreyi uygulayıp sonra gevşek topuz yapın. Saçınızı kurumaya bırakın. Daha sonra saçınızı açın ve ıslak görünümlü dalgalara ‘hoş geldin’ deyin.
İpucu: Biel gibi gözlerinize dumanlı bir makyaj yaparsanız, saçlarınızın yarattığı görünümü tamamlamış olursunuz.
Parlayan bir cilt
Önemli bir davetten önce spa’ya gitmeye zamanınız mı yok? Siz de Thandie Newton gibi parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, duştan sonra cildinize kolajen özlü bir maske uygulayabilirsiniz. Cildinizde 30 dakika tutmanız gereken maskenin bileşenleri, cildinizdeki ince çizgileri temizler ve hızlı bir parlaklık sağlar.
Retro saçlar
Kate Bosworth’un parlak dalgalarını elde etmek içni saatler harcamanıza gerek yok. Bunun için nemli saçınıza şekillendirici saç kremi uygulayın, sonra topuz yapın. Kuruduktan sonra saçınızı ıslak bir tarak yardımıyla parçalara ayırın ve bunlara fırçayla şekil verin.
Çarpıcı gözler
Koyu renk makyaj yetenek ve zaman gerektirir. Oyuncu Sienna Miller’ın, son derece i görünen göz makyajını yapmak aslında çok basit. İşe, ten rengindeki parıltılı farı tüm göz kapağınıza sürerek başlayın. Sonra koyu renk göz kalemini sadece gözün üst kısmına, içten başlayarak dışa doğru çekin. Ardından kirpiklerinize iki kat maskara sürerek makyajınızı tamamlayın.
İpucu: Güzel görünümünüzü, açık pembe dudaklarla destekleyerek vurgulayabilirsiniz.

Bakımlı görünmenin pratik yolları, Güzellik uzmanları o yıldızların güzelliğine kavuşmanızı sağlayacak kıca ve pratik formüller sunuyor Kategoriler: Cilt bakım maskeleri Bakımlı görünmenin pratik yolları, Güzellik uzmanları o yıldızların güzelliğine kavuşmanızı sağlayacak kıca ve pratik formüller sunuyor

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home