Baş Ağrısı İçin Ceviz

Başınız ağrıyor ağrı enseden kabarıp yukarıya tepeye doğru yükseliyor. Bu durumda ensede ve vücudun genelinde bir ağırlık var ve hatta ensenin uyuşması da bütün bu rahatsızlıklara eşlik ediyorBaş ağrısı günümüzde yüzde 70 gibi rakamlarda çoğu insanımız bu sorunla karşılaşmaktadır. Baş ağrısında mucize çözüm olarak ceviz başta geliyor. Baş ağrısı için Ceviz hakkında Bilmek istedikleriniz burada.

Baş ağrısının neden kaynaklandığının tespiti önemlidir:

Başınız ağrıyor ağrı enseden kabarıp yukarıya tepeye doğru yükseliyor. Bu durumda ensede ve vücudun genelinde bir ağırlık var ve hatta ensenin uyuşması da bütün bu rahatsızlıklara eşlik ediyor. Bu durum kolesterol yükselmesiyle açıklanabilecek bir durumdur. Kolesterolün düşürülmesi bu tür bir baş ağrısının giderilmesi anlamına gelmektedir.

Ne yapmalıyız:

Kolesterolün düşürülmesinde ceviz sıklıkla kullanılan bir şifalı bitkidir. Önceden dış kabuğunu soyduğunuz cevizleri(sert kabuktan bahsediyoruz) bir bardak ılık suda 6-7 saat bekletiniz. Bardaktaki suyun renginin değiştiğini ve hatta yoğunluğunun arttığını göreceksiniz. Daha sonra bu suyu içerek tüketiniz. Bu kürü 1 hafta uygulayıp 1 hafta bırakınız yaklaşık 3-5 hafta artık vücuttaki ağırlığın ve baş ağrılarınızın kalmadığını göreceksiniz.

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home