Beyaz saçlar için çözüm ilacı çıktı

igora 150x150 Beyaz saçlar için çözüm ilacı çıktı

Beyaz saçlar için geçici çözüm sunan ve en bilinfik alternatfi olan saç boyaları, kimi zaman inatçı olan beyaz saçları kapatmıyor, kapatsada çabucak rengini akıtıyor. Zira Igora Bu konuya bir çözüm bulmuş ve beyaz saçlar için mucize bir ürünü bizlerle paylaşmış Sevgili Hanımlar.

Beyaz saçlar için çözüm ilacı çıktı

Beyaz saçları yok eden ilaç artık saçlarınız beyaz kalmayacak!.

Olgun saçların ihtiyacını karşılamak için, Schwarzkopf laboratuarlarında, en son teknoloji ile geliştirilmiş Igora Royal Absolutes, son moda renk seçenekleri ile de beyazları yüzde yüz kapatıyor.

Igora Royal Absolutes?un içeriğinde bulunan mikro incelikteki yoğunlaştırılmış renk pigmentleri, gri ve beyazın her tonunda mükemmel derecede beyaz kapama sunuyor ve içeriğinde bulunan yeni yaşlanma karşıtı Biotin-S teknolojisi ile benzersiz bir bakım sağlıyor.

Doğada yer alan B7 vitamini olarak da bilinen Biotin, yiyecek ve minerallerin katkı maddesi olan Silica ile birlikte, saç yapısındaki boşlukları doldurarak saça zamanla yitirdiği değerleri yeniden kazandırır, saçı güçlendirir, hacim ve parlaklık sağlar. 14 dikkat çekici renkten oluşan Igora Royal Absolutes?ta kahverengi tonlarından bronz ve fındık renklerine, etkileyici sarılardan ses getirici kırmızılara kadar moda olan tüm çarpıcı renkler yer alıyor.

Yalnızca seçkin Eczacıbaşı-Schwarzkopf salonlarında bulabileceğiniz Igora Royal Absolutes ile olgun saçlar en son moda renkleri yansıtırken yeniden sağlığına, parıltısına ve hacmine kavuşuyor.

Beyaz saçlar için çözüm ilacı çıktı Kategoriler: Genel Beyaz saçlar için çözüm ilacı çıktı  Etiketler: , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home