Beyonce ve J.Lo saç rengi

Jennifer Lopez ve Beyonce’un saçları hemen hemen tüm Türk bayanları tarafından çok beğeniliyor. Özellikle esmer tenlere çok yakışan bu karamel tonları sizi de onlar gibi ışıldatabilir.

Karamel saç tonunu eğer beyaz tenliyseniz denemeyin. Bu tip renkler daha çok esmer bayanlar ve belki biraz da buğday tenli hanımlara yakışıyor. Karamelin özelliği birden çok tona sahip olması. Örneğin kışın başka bir ton yazın ise daha açık tonlarını deneyebilirsiniz. Saçınızın her yeri aynı karamel renginde olmak zorunda da değil. Uçlarını ve diplerini farklı karamel tonlarına boyatabilirsiniz. Ayrıca kaküllerinizi de bambaşka bir tonla ışıldatabilirsiniz.

Havalı saç modelliyle bambaşka bir havaya bürünmenize sebep olacak bu saç modeliyle seksi olmaya çok daha yakınsınız. Seksi ve ilgi çeken bir bayan olmanız Beyonce’un rengi karamel ile çok kolay. Tabii karamel renginin de bakım zorluklarına katlanmalısınız.

Beyonce ve J.Lo saç rengi Kategoriler: Genel Beyonce ve J.Lo saç rengi  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home