Beyonce’un Makyaj Sırları
Güzelliğiyle dünyayı kasıp kavuran seksi yıldızın makyaj sırlarıyla cazibesine cazibe kattığını biliyor muydunuz? 
İşte size Beyonce’nin uyguladığı yöntemlerin ipuçları…. 

Küçükken tam bir çirkin ördek yavrusu olan Beyonce’nin, şimdiki güzelliğini makyözünden kaptığı hilelere borçlu olduğunu biliyor muydun? İşte seksi yıldızın markete giderken bile vazgeçemediği güzellik hilelerinden bazıları…


Gündüz
Doğal makyajı: Dedik ya, Beyonce sokağa asla makyajsız çıkmıyor. Hiçbir şey yapmıyor olsa bile, en azından gözaltı torbalarını ve morluklarını gizlemek için doğal cilt tonundan 1-2 ton açık fondöten kullanıyor. Kirpiklerini rimelledikten sonra ise yanaklarına doğal bir görünüm elde etmek için allık yerine jel renklendiricilerden yararlanıyor. Bu jelleri Oriflame, Nivea’da bulabilirsiniz.

Saçı: Böyle zamanlarda Beyonce asla saçıyla uğraşmıyor. Sadece arkadan tokayla tutturuyor.

Seksi makyajı: Beyonce, akşamüstü bir yere gidecekse, hemen yeni makyajını uyguluyor. Bunun için fondötenin üzerine hafif pırıltılı bir pudra sürüp, gözlerine siyah eye-liner çekiyor. Dudaklarında ise seksi bir görünüm veren pırıltılı likit ruj kullanıyor.

Saçı: Seksiliğine seksilik katmak için, saçlarını maşayla şekillendiriyor.

Gece
Doğal makyajı: Beyonce, gece fazla kalabalık olmayan sakin bir davete gidecekse, doğal bir makyajı tercih ediyor. Bunun için her zamanki gibi fondöten ve pudrayla makyajının bazını hazırladıktan sonra, göz kapaklarına kahve tonlarında farla gölge yapıyor. Gözlerine derin bir ifade vermek içinse, siyah kalem ve maskaradan yararlanıyor. Yanaklarını şeftali tonlarında bir allıkla belirginleştirdikten sonra, allığıyla aynı renkteki şeffaf rujuyla makyajını tamamlıyor.

Saçı: Beyonce, akşamüstü davetlerinde genellikle kıyafetiyle uyumlu saç modellerini tercih ediyor.

Seksi makyajı: Söz konusu olan bir gala ya da ödül töreniyse Beyonce tam bir gününü hazırlığa ayırıyor. Makyajının zeminini her zamanki gibi oluşturduktan sonra, gözlerine egzotik bir ifade vermek için takma kirpik kullanıyor ve eyeliner çekiyor. Dudaklarında ise doğal bir görünümü tercih ederek pembe tonlarını kullanıyor.

Saçı: Böyle ağır davetlerde fotoğraftaki gibi daha derli toplu modelleri kullanıyor.

-habervitrini

Beyonce’un Makyaj Sırları Kategoriler: Genel Beyonce’un Makyaj Sırları  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home