Bioder nedir ve faydaları nelerdir

Bioder 150x150 Bioder nedir ve faydaları nelerdir

Biz kadınların en büyük dertlerinden biridir, istenmeyen tüyler. Bu uğurda bir çok yöntem denemeye alırız. Ve kesin çözüm arzularız.İstenmeyen tüylere kesin çözüm sunan Bioder’de biz kadınların, bu uğureda ki ilk tercihleri arasında yer almaktadır Sevgili Hanımlar.

Peki nedir Bioder, etkilimidir; buyrun öğrenelim.

Bioder nedir

Bioder, B’IOTA laboratuarlarında hem cilt tipinin hem kılın anatomisini inceleyerek, titiz çalışmalar sonucunda hem serum bioder hamda krem bioder olarak üretilmiştir.

Bioder’in çok fazla tercih edilir olmasının altında yatan neden sinerjik bir etki oluşturan bitki özlerinden yapılmış ve oldukça pratik bir kullanıma sahip olmasıdır. Bioder ile istenemeyen tüylerden kurtulmanın en önemli şartı, her tür üründe olduğu gibi düzenli ve doğru kullanım şekline sadık kalmaktan geçer. Bioder, tüy köklerine etki eder daha az beslenerek eski haline göre daha ince ve geç çıkmasını sağlar. İncelen ve zayıflayan kıl kökleri zamanla tamamen yok olma noktasına gelerek, artık tüyleriniz daha az, daha ince daha geç çıkmaya başlar.

Bioder, istenmeyen tüylere etki ederken, cilde zarar vermemeye özen gösterir. Bioder tüy köklerine etki ederken, aynı zamanda cildin ihtiyacı olan günlük bakımını da yapmış olur. Zira cildin PH değerini korumasını, nemini ve yumuşaklığını artırması bunun kanıtıdır. Bunun yanında Bioder içinde bulunan bazı etken maddeler, yaşlanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Bu sebeple istenmeyen tüylere çözüm bulmak için bioder kullanmaya başladığınızda, ek bir cilt bakım kremi ya da cilt bakım ürünü kullanmanıza gerek kalmaz. Bioder, tüylerin oluşumu engellemesi ile yarattığı antioksidan etkisi ile cilt hücrelerini koruması ile cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruması ile cildin yaşlanmasını önlemesi ile son derece faydalı bir üründür.

Bioder, yapılan klinik testler sonucunda ister krem kullanımında ister serum kullanımında 3 ay boyunca günde 2 kez krem bioder kullanarak tüylerde %57 azalma, tüy çıkışlarında %51 gecikme, tüyleri inceltmekte %32 etki göstermiştir. Bunun yanında bioder serum kullanıldığında 6 ay boyunca günde 3 kez kullanıldığında %56 tüy azalması, %65 tüy çıkışında gecikme, %37 tüylerde incelme saptanmıştır.

Bioder sade eczanelerde satılan bir üründür. Bioder fiyatlarına değinecek olursak;

Bioder yüz serumu: Yüz bölgesindeki tüylerden kurtulmak için kullanacağınız yüz serumunun fiyatı 37 TL
Bioder vücut serumu: Vücudunuzdaki tüylerden kurtulmak için kullanacağınız vücut serumunun fiyatı 49 TL, vücut kremi ise 34 TL
Bioder yüz kremi: 27 TL
Bioder yüz krem ve serum paketi: 11 TL
Bioder vücut krem ve serum paketi: 19 TL
Bioder vücut bakım jeli: 26 TL

Bioder tüy yok edici ürünü sadece kadınlar mı kullanır?
Hayır, bioder hem kadınlar için hem de erkekler için kullanılabilecek düzeyde üretilmiştir. Bu sebeple istenmeyen tüylerden kurutulmak için erkeklerde rahatlıkla kullanabilir.

Bioder’in yan etkileri var mıdır?
Klinik testler sonucu bioderin herhangi bir yan etkisi olmadığı tespit edilmiştir.

Bioder nasıl kullanılır?
Bioder ile tüylerden kurtulmak için, tüyleri önce kökünden almalı ve üzerine bioder serum ya da bioder krem sürmelisiniz. Yani mutlaka tüyleri ağda, cımbız, epilastör gibi kökten alan epilasyon yöntemi tercih etmelisiniz. Uygulama yapıldıktan 2 saat sonra dilerseniz yıkayabilirsiniz. Ancak erkeklerde sırt bölgesi, kadınlar yüz bölgesindeki tüyleri almak mümkün olmuyorsa, buralardaki tüy köklerine bioder sürülebilir, lakin sonuç alma süresi gecikecektir.

Bioder nedir ve faydaları nelerdir Kategoriler: Genel Bioder nedir ve faydaları nelerdir  Etiketler: , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home