Bir Buçuk Milyonu Geçti..

Seyirci, Ömer Faruk Sorak’ın son flimi ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ çok sevdi..

Başrollerini Belçim Bilgin ve Mehmet Günsür’ün paylaştıkları ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ vizyondaki üçüncü haftasında bir buçuk milyon seyirci barajını geçti. Gişe rekortmeni filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak’ın tesadüflerle dolu bir aşk hikâyesini konu alan filmi toplamda 1.500.931 kişi tarafından izlendi ve 14.233.509 TL hasılat elde etti.

Haftanın vizyon filmlerinden, dünyaca ünlü İtalyan oyuncu Claudia Cardinale ve İsmail Hacıoğlu’nun başrollerini paylaştığı ‘Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak’ filmi ise gişede beklediğini bulamadı. 68 salonda gösterilen film ilk hafta sonunda 7.614 kişi tarafından izlendi ve 80.532 TL hasılat elde etti. Cem Yılmaz’ın sponsor olduğu komedi türündeki ‘Çalgı Çengi’ de vizyondaki ilk üç gününde 80 salonda 19.208 kişi tarafından izlendi ve 181.345 TL gişe geliri elde etti.

CUMHURBAŞKANI BEĞENDİ, SEYİRCİ İLGİ GÖSTERMEDİ
Haftanın diğer vizyon filmlerinden, Oscar’ın güçlü adayı ‘Zoraki Kral’, gösterime girdiği 27 salonda 30.597 kişi tarafından izlendi. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün vizyona girmeden önce izleyip çok beğendiği film sinema seyircisinin pek ilgisini çekmedi.

Başrollerini Cameron Diaz, Seth Rogen ve Jay Chou’nun paylaştığı, Michel Gondry’nin yeni filmi ‘Yeşil Yaban Arısı’ 168 salonda 22.505 kişi tarafından izlenirken, Oscarlı yönetmen Danny Boyle’un yaşanmış gerçek bir olayı beyazperdeye taşıdığı ’127 Saat’ ise 26 salonda 12.587 kişi tarafından izlendi.

Bir Buçuk Milyonu Geçti.. Kategoriler: Genel Bir Buçuk Milyonu Geçti..  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Bir yorum var
  1. pınar dedi ki:

    süper ya

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home