Bronz ten için bitkisel formül, badem yağı, Bitkisel bronzlaşma, Bitkisel bronzlaştırıcı karışım Nasıl kullanılır, Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı Deniz kenarında uygulama şekli, Bitkisel bronzlaştır

349083″>
Bronz ten için bitkisel formülHem güneşten kaçayım hem de çikolata renkli olayım diyorsanız bitkisel bronzlaşma tam size göre!
Kaç yaşında olursa olsun her kadının idealinde yazın kahverengi bronz bir ten yatar. Bazı doğal yağların karışımı ile elde edilen doğal bronz ten yaz boyunca kolay kolay bedeninizi terketmez. Bitkisel bronzlaşma sanki saatlerce güneş altında yatmış gibi kahverengi bir ten sağlar. Henüz denize gidemeyenler için de ideal. Balkonda bile uygulayabilirsiniz.

Balkonunuz yoksa dilerseniz evin bahçesinde bacaklarınıza sürüp sonucu bekleyebilirsiniz. Beyaz bacaklarla şort veya etek giymek istemeyenlere adeta bir kurtarıcı gibi…
Bunun için: kakao yağı havuç yağı kayısı yağı buğday yağı susam yağı ve badem yağı kullanılıyor. Ancak formülü önemli.
Nasıl kullanılır?
Önce güneş koruma faktörlü bir krem sürüp 1 veya 2 saat güneşte kalın.. Sonra bitkisel bronzlaştırıcı karışımı sürün. Uygulama saatinin 16.00 veya 17.00 olmasına dikkat edin. 3 veya 4 gün sonra sonuçtan memnun olacaksınız.
Ancak bitkisel bronzlaşmayı güneşten korunmak için değil sadece doğal çikolata bir tene kavuşmak için uygulamalısınız.
Yaz günü beyaz tenli olmak istemiyorum’ diye yakınıp her şeyi ilk günde elde etmek isteyenler var: ‘Hemen bronzlaşayım’ gibi 1 günde hedefe ulaşmak isteyenler deniz kıyısında da daha ilk gün ‘bugün çikolota rengim olacak’ diye güneşin altına serilirler. İşte en tehlikelisi bu.
Bronz ve ışıltılı bir bedene hemen kavuşmalıyım diye bir acelecilik içine girerseniz sağlığınızdan ve güzelliğinizden kesinlikle olursunuz. Ne kadar çabuk bronzlaşma elde ederseniz o kadar çok zararla karşılaşırsınız. o nedenle bitkisel yağın sonucu için 4 veya 5 gün bekleyin.
Deniz kenarında uygulama şekli
Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı plajda kullanmanın yolu ise farklı. Denize gittiğiniz ilk gün değil birkaç gün (4 veya 5 gün) sonra uygulamalısınız. Bu yağlar sadece şahane bir doğal bronzluk sağlar. İlk birkaç gün deniz kıyısında koruma faktörü bulunan güneş yağı ile güneşlendikten sonra kullanıma geçin. Denizdeki 4. gününüzde akşam üzeri saat 17.00 sıralarında bitkisel bronzlaşma yağını kullanın. Bu yolla KALICI bronzluğu elde edersiniz. Kısa sürede ‘çikolata bir ten’e kavuşmanız için 4 veya 5 gün yeterli.
Güneşin tahribatına doğal yardım
Yazın güneşin tahribatından yaşlandırıcı etkisinden korunmak için yiyeceklerinizi de ona göre seçmelisiniz. Güneşin zararlarına karşı “betakaroten” koruyucu görevi üstlenir. B5 ve C vitaminli besinler de yararlıdır. Domates dereotu kavun ıspanak kayısı maydanoz yeşil biber ve asma yaprağı bol bol kullanmanız gereken besinler arasında. Tipik yaz sebzesi domates de yazın sık tüketilmesi gereken besinler içinde olmalı.
Besin değeri bir yana domates yiyenlerin bronzluğunu daha uzun süre koruduğu gözlenmiş. Güneş cildi erken yaşlandırdığı için içinde antioksidan bulunan kivi ve çilek de tüketilecek meyvelerden sadece ikisi. Salatalık sarımsak böğürtlen şeftali ve kiraz da yaz için önemli besinler. Tabii bunların yanında yoğurt taze olmak kaydıyla tavuk ve balık etini de ihmal etmeyin.

Bronz ten için bitkisel formül, badem yağı, Bitkisel bronzlaşma, Bitkisel bronzlaştırıcı karışım Nasıl kullanılır, Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı Deniz kenarında uygulama şekli, Bitkisel bronzlaştır Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri Bronz ten için bitkisel formül, badem yağı, Bitkisel bronzlaşma, Bitkisel bronzlaştırıcı karışım Nasıl kullanılır, Bitkisel bronzlaştırıcı karışımı Deniz kenarında uygulama şekli, Bitkisel bronzlaştır  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home