Bu otobronzan kremler çok işe yarıyor, Birkaç dakika içinde kuruyan bronzlaştırıcı Kremler, Muhteşem Boronzlaştırıcı Ürünler

190673″> Lancaster Sun Fast Dry Bronze Water Spray

Birkaç dakika içinde kuruyan bronzlaştırıcı vücudun her yerinde kullanılabilir. Spreyli oluşu uzanamadığınız yerlere sürümünü kolaylaştırır.
150 ml 79,50TL
Nivea Sun Touch Güneşsiz Bronzlaştırıcı Yüz ve Vücut Jeli

Hızlı ve kolay bir şekilde ışıldayan, doğal ve homojen bir bronzluğa kavuşmanızı sağlar. Transparan ve hafif formülü ile anında emilir ve uzun süre etkili nemlendirme sağlar.
21,35 TL Bobbi Brown All Over Bronzing Gel SPF 15

Yağsız, hafif jel, cilt üzerinde kolayca kayar. Yüze sağlıklı ve sanki güneş öpmüş gibi bir parlaklık verir. Cildinize anında doğal bronz bir görünüm sağlar. Zararlı UV güneş ışınlarına karşı ekstra korumalıdır.
Bütün yüze yada -alın, burun ve yanaklar- gibi güneş vuran özel bölgelere uygulayabilirsiniz.
50 ml 48 TL
Nuxe Soleil Prodigieux Self-Tanning Face Cream


Nuxe Soleil Prodigieux kreminin en önemli özelliği, hızlı bronzlaştırma etkisinin yanı sıra koruyucu ve nemlendirici olması. Yüze doğal bir renk ve parlaklık verir.
69,50 TL
Estee Lauder Bronze Goddess Self Tanning Milk


Vücut için altın tonlarında bronzlaştırıcı bu süt, dore tonlarında bronzluk isteyenler için birebir!
70 TL

Bu otobronzan kremler çok işe yarıyor, Birkaç dakika içinde kuruyan bronzlaştırıcı Kremler, Muhteşem Boronzlaştırıcı Ürünler Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri Bu otobronzan kremler çok işe yarıyor, Birkaç dakika içinde kuruyan bronzlaştırıcı Kremler, Muhteşem Boronzlaştırıcı Ürünler

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home