Burçlara göre saç stilleri

Koç
Biraz inatçı bir yapıya sahip olduğun için bazı sabahlar saçlarına şekil vermek senin için kabusa dönüşüyor! Yatışmayı bilmeyen asi saçlarını siyah tel tokalar ile toplayabilir veya renkli saç bantlarıyla onları şekillendirebilirsin.

Boğa
Söz konusu saçlar olduğunda ne istediğini gayet iyi biliyorsun. Her zaman kullandığın şampuanın ve değişmez saç modellerin var. Abartıdan ve değişimden fazla hoşlanmıyor, saçlarında her zaman doğal modeller tercih ediyorsun.

İkizler
Senin ruh halin nasıl değişiyorsa, saçlarının modeli de sık sık değişiyor! Seni bir gün açık ve kabarık, bir gün düz fönlü saçla görmek mümkün. Bu da seni sosyal çevrende diğerlerinden daha farklı hale getiriyor.

Yengeç
Değişikliklerden pek hoşlanmadığın için bir fikre sabitlenmek, tam sana göre. Eğer saçların için belirlediğin model, her gün yandan ayırıp tokayla toplamaksa, bu modele aylar yıllar boyu takıldın kaldın demektir!

Aslan
Kendini her zaman birinci planda hissetmek isteyen, lider olmayı seven bir tisin. Bu yüzden de her zaman kabarık ve gösterişli saç modelleri uyguluyorsun. Arkadaşların saç trendlerini senden takip ediyorlar. Yeniliklere her zaman açıksın.

Başak
Sen, o kadar mükemmeliyetçi bir yapıya sahipsin ki, saçların için gereken özeni fazlasıyla gösteriyorsun. Saçlarını maskelerle şımartıyor, kırıklarını düzenli olarak aldırmayı ihmal etmiyorsun. Her sabah onları şekillendirmek için aynanın karşısında uzunca vakit harcıyorsun.

Terazi
Kendi içinde tutarsızlıklar yaşayan, ancak dışarıdan bakıldığında oldukça dengeli görünen bir yapın var. Söz konusu saçlar olduğunda da bazen tutarsız olabiliyorsun. Örneğin yıllarca uzatmaya çalıştığın saçlarını bir anda gözünü bile kırpmadan kestirebilirsin.

Akrep
Saçların ister düz, ister kıvırcık olsun, mutlaka bakımlı olmalı. Çünkü sen, çekici görünmeyi çok seviyorsun. Bunun için perma, röfle, defrize gibi işlemleri saçlarına zarar verdiğini bilsen de uygulatmaktan çekinmiyorsun.

Yay
Karekterinin tipik özelliği özgürlük. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsun. Jöle, sprey türü saç şekillenme ürünlerinden pek hoşlanmadığın için yumuşakça dökülen saç modeli kullanıyorsun ve saçına pürüzsüzleştirici saç kremi gibi doğal görünüm veren şekillendiricilerle şekil vermende fayda var.

Oğlak
Sen, geleneklerine bağlı, tutucu bir kızsın. Bu yüzden yıllardır aynı saç modelini kullanıyorsun. Artık görüntünde biraz değişiklik yapmaya ve arkadaşlarını şaşırtmaya ne dersin? Haydi, daha önce hiç denemediğin bir saç modelini dene!

Kova
Bu nasıl bir yaratıcılık! Her gün saçlarını adeta bir kuaför gibi rahatlıkla şekillendirme yeteneğine sahipsin! Saçlarını bir gün renkli tokalarla süsleyebilir, ertesi gün ise dalgalı şekillendirebilirsin… Sana bir sır verelim, bu konuda herkes sana hayran!

Balık
Her şeye bu kadar duygusal yaklaşmak zorunda olmasan, belki saçlarınla aran da daha iyi olabilirdi… Saçlarının şekle girmediği günlerde, neredeyse ağlayacak hale gelmen de bu yüzden olabilir mi, ne dersin?

Burçlara göre saç stilleri Kategoriler: Saç Bakımı Burçlara göre saç stilleri  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home