Burçların özür dileme şekilleri
Burçların özür dileme şekilleri

Koç:Bir kere bütün Koç’lar dünya Şekeri olduklarına inanırlar.. özür dilemelerini gerektirecek bişey yaptıklarını ya da söylediklerini hiç düşünmezler.. o yüzden dizlerinin üstüne çökmek yerine basitçe “özür dilerim” derler.. bundan ne azı ne fazlası.

Boğa: Bir hata yaptıklarında insanlarla yüzyüze bakmaya çok çekinirler.. hem zaten olan olmuştur.. o yüzden Boğaların özür dilemedikleri için kaybettikleri çok arkadaşları vardır.

İkizler: İkizler her ne yapmış olurlarsa olsunlar, konuyu iyice derinlemesine araştırırsanız mutlaka haklı çıkacaklardır.. haklı olduklarını düşünmüyorsanız demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz o da sizin sorununuz.

Yengeç: Bir Yengeç’in özür dilemesini bekliyorsanız buna pişman olursunuz… her konuyu mutlaka kendi taraflarına çevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burç daha yoktur… sonunda bir bakmışsınız yalvar yakar olan sizsiniz.

Aslan: Bir aslan hatasını telafi etmek için elinden ne geliyorsa yapar.. size çiçekler alır, evinizin karşısındaki duvara kocaman harflerle BENİ AFFET yazar, ayaklarınıza kapanıp yalvarır….. sonunda affettiğiniz zaman kis kis gülmeyi de ihmal etmez tabi, ne de olsa ona karşı koymak ne mumkun.

Başak: Başak hata yaptığı zaman özür dilemekten çekinmez, ama bunu ne zaman yapacağını kendi kafasından planlar.. herkesi kendileri gibi sandıkları için böyledirler.. onlara göre iş işten geçmiş olsa bile sonuçta özür dilemiş midir, dilemiştir.

Terazi: Hata yaptıkları zaman bunu itiraf etmeye çekinmezler.. o kadar içtendirler ki zaten özür dilerim demelerine fırsat kalmadan siz affettiğinizi söylemiş olursunuz.

Akrep: Özür dilemenin bir formalite olduğuna inanırlar.. o yüzden bir telefon açmak ya da karşınıza alıp konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla özür dileyen insanların çoğu bu burctandir.

Yay: Yay’ların kitabında pişmanlık, özür gibi şeyler yazmaz.. hatasız kul olmaz şarkısı onların hayat felsefesidir. Başkaları onlara yanlış bişey yaptığı zaman da aynı tavrı korurlar, çifte standart yapmazlar yani..

Oğlak: Onlardan basit bir “özür dilerim”le kurtulamazsınız.. uzuuuun bir açıklama beklerler.. 7 sayfalık bir savunma yazıp da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.

Kova: Dünya tatlısı insanlardır.. hata yaptıklarını bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak için bişeyler düşünürler.. genelde de başarırlar .

Balık: Kolay kolay özür dilemezler çünkü onlara göre herkesin olaylara bakış acısı farklıdır.. bir Balık ve özür dilemek ha? Şansınızı zorlamayın.

Burçların özür dileme şekilleri Kategoriler: Genel Burçların özür dileme şekilleri  Etiketler: , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home