Çarpıcı ve Çekici Kalçalar Nasıl Olmalı, Kalca Şekillendirici Hareketler, Güzel Kalcalara Sahip Olmanın Yolları, Kalça Hareketleri

278863″>

Erkeklerin ilgisini mi çekmek istiyorsunuz hanımlar. O zaman önce kalçalarınıza bir bakın. Çekici ve i misiniz ? O da nasıl olacak demeyin. Kalçalarınız sıkı, yuvarlak ve ölçülü mü ?

Böyle kalçalara sahipseniz çok şanslısınız. Sahip değilseniz eğer sahip olmanız zor değil. Böyle kaçlara sahip olmak için yapmanız gerekenleri aşağıda sıralıyorum.
Kalça çalıştırıcı haraketlerden örnekler :

1-ayakta durun. Kollarınızı ensenizde birleştirin. Sağ bacağınızı arkaya doğru kırın ve topuğunuzla kalçanıza değmeğe çalışın. Bu sırada vücudunuzun üst kısmı dik durmalı. Egzersizi önce yavaş, sonra hızlı hareketlerle 30 kez uygulayın. Hareketi diğer bacağınızla da tekrarlayın.

2-ayakta durun. Kollarınızı göğsünüzün önünde birleştirin. Bacaklarınızı bükün, kalçanızı arkaya doğru çıkarın ve dizlerinizi birbirine yapıştırın. Şimdi, dizlerinizle sağ yöne doğru twist yapın.

Bu hareketi uygularken kalçanızı bilinçli olarak kasın. Ardından aynı işlemi sol tarafa doğru uygulayın, kalçanızı kasın. Hareketi önce yavaş, ardından hızlı bir tempoyla uygulayın. Egzersizi 20 kez tekrarlayın.

3-sırtüstü uzanın. Ellerinizi başınızın arkasında birleştirin.

Sağ bacağınızı göğsünüze doğru yaklaştırın. Sol bacağınızı 90 derecelik bir açıyla kırarak ayağınızı zemine yerleştirin. Kalçanızı, sol bacağınızdan güç alarak, zemine değdirmeden yavaşça yukarı doğru kaldırın ve indirin. Egzersizi uygularken karnınızı iyice kasın.

4-Dik durun. Sandalyenin başını sıkıca kavrayın. Sağ bacağınızı hafifçe bükün. Sol bacağınızı arkaya doğru gerdikten sonra 5 kez yukarıya doğru alçalıp yükselin.

Bu sırada vücudunuzu dik tutun. Sol ayağınızı zemine yerleştirin. Şimdi her iki bacağınızla bükülme hareketi uygulayın.

Egzersizi 3 kez tekrarladıktan sonra bacak değiştirin.

5-Bacaklarınızı dizlerinizden kırın, kollarınızı öne doğru uzatın. Kalçanızı, sanki bir yere oturmak istiyormuş gibi arkaya doğru çıkarın. Bavula temas etmeden durun ve bacaklarınızla yeniden doğrulun. Egzersizi uygularken vücudunuzun üst kısmı daima dik olmalı. Egzersizi 20 kez tekrarlayın.

Çarpıcı ve Çekici Kalçalar Nasıl Olmalı, Kalca Şekillendirici Hareketler, Güzel Kalcalara Sahip Olmanın Yolları, Kalça Hareketleri Kategoriler: Bacak Bakımı Çarpıcı ve Çekici Kalçalar Nasıl Olmalı, Kalca Şekillendirici Hareketler, Güzel Kalcalara Sahip Olmanın Yolları, Kalça Hareketleri

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home