Çay Ve Cilde Faydaları, Çayın Cild Sıkılaştırıcı Olduğunu Biliyormusunuz, Cild Ve Çay, Çay Maskesi

198837″>

Bildiğimiz sabahları kahvaltı da içtiğimiz gün boyunca elimizden hemen hiç düşürmediğimiz keyif alarak içtiğimiz çayın güzelleşmeye de katkısı var.
Yaş ilerledikçe ne büyük sıkıntımız cildimizin gevşemesi sarkmasıdır.
Çay cildi sıkılaştırır, cildinizdeki sarkmaları önler. Bu özelliğinden dolayı koruyucu losyon olarak da kullanılır.Kaynakwh:
Kahvaltı yaptınız hemen iki dakikanızı ayırın ılık bir bardak çayla yüzünüzü yıkayın veya çay ile ıslatılmış bir parça pamuk yardımı ile yüzünüze sürün. Aynı işlemi akşamda tekrarlayın.
Ayrıca çay ile yorgun gözlere pansuman yapılabilir ve gözaltındaki şişliklere uygulanabilir.

Çay Ve Cilde Faydaları, Çayın Cild Sıkılaştırıcı Olduğunu Biliyormusunuz, Cild Ve Çay, Çay Maskesi Kategoriler: Cilt için Yararlı Yiyecekler Çay Ve Cilde Faydaları, Çayın Cild Sıkılaştırıcı Olduğunu Biliyormusunuz, Cild Ve Çay, Çay Maskesi

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home