CENNETİN SIRLARI DİZİSİ

Cennetin sırları Dizisi
Cennetin sırları,Cennetin sırları Dizisi,Cennetin sırları dizisi Ne Zaman,Cennetin sırları Dizi Konusu,Cennetin Sırları Dizi Oyuncuları
Cennetin Sırları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda ?

Cennetin sırları adında, çok iddialı bir dizi geliyor. Cennetin sırları Dizisi, Star TV ekranlarında, hafta içi her gün izleyenleri ile buluşacak. Dizinin kesin yayın tarihi belli değil ama, çok yakında ekranlarda gösterileceği söyleniyor.
Cennetin sırları Dizisinin Konusu
Yıllar önce gençlik ateşi ile tutuşan altı genç hayalleri ve ideallerinin peşinde koşmak üzere hayata atılırlar. Kiminin sıradan hayalleri vardır. Kimi de dünyayı avuçlarının içinde tutmak ister. Aradan geçen zaman, hayaller kadar hayal kırıklıkları da getirir.
Kimilerinin mutluluğu, başkasının mutsuzluğu anlamına gelince işler karışır. Geçmişte yaşanan bir olay hiç konuşulmasa da peşlerinden gelir. O gece ne olmuştu, kimin hayatı alt üst olmuştu, kimin suçu vardı…
Cevaplar, gün geçtikçe ortaya çıkar. Bunlar da yeni soruları beraberinde getirir. İdealleri olan altı insan masum birer genç midir yoksa omuzlarında karanlık bir sır mı taşımaktadır? Yıllar sonra bir araya geldiklerinde çok şeyin değişmiş olduğunu görürler.
İstedikleri şeyler aslına başkalarına aittir artık. Arzuları onları karanlık ve ısdıraplı bir mücadelenin ortasına atar. Paranın ve gücün kaybolan mutluluk ve yıkılıp giden hayatlar karşısında çaresiz kaldığı, umarsız isteklerin başka hayatları etkilediği bir dizi olan Cennetin Sırları, her bölümde soluksuz izlenecek entrikaları izleyicisiyle buluşturacak.
Cennetin Sırları Dizi Oyuncuları ;
Işıl Keskin (Esra),Ozan Akbaba (Zafer), Gökay Müftüoğlu (Onur), Burçin Bilim (Defne), Alp Kadıoğlu (Levent), Didem Güçlü (Nergis), Duygu Sarışın (Meltem), Yusuf Köksal (Reşat), Hülya Savaş (Nilgün), Emre Aydın Sezgin (Emre), Onat Ateş (Kadir), Sabiha Sonkan (Melek), Pelin Cila (Gizem), Mustafa Bakır (İlyas), Fatih Paşalı (Serkan).
Cennetin sırları,Cennetin sırları Dizisi,Cennetin sırları dizisi Ne Zaman,Cennetin sırları Dizi Konusu,Cennetin Sırları Dizi Oyuncuları, Cennetin Sırları Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda ?


CENNETİN SIRLARI DİZİSİ Kategoriler: Genel CENNETİN SIRLARI DİZİSİ  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home