Cesur ol seç birini

 Cesur ol seç birini

KISA SAÇ
‘Kısa saç hiç de kadınsı değil’ diye düşünenler karşımıza çıksın, çünkü çok haksızlar! Kısa saç modellerini artık yalnızca defilelerde değil, kuaförlerde de görüyoruz. Kaş hizasına kadar inen saçlar, dalgalı ve süper vahşi modeller… Kısa saç hiç de tarih olacakmış gibi görünmüyor!

HACİM
Hacimli ve dalgalı saçlar bu sezonun modası. Her tip için farklı farklı modeller bulunuyor. Kimi saçlarının uzunluğunu koruyup kendisine şıklık katmak ister, kimi de buklelerden vazgeçemez. En cesur kadınlarsa farklı renkte saç ve makyajla çıkar karşımıza.

KAKÜLLER
Bu modeli herkes uygulayabilir. Çünkü kakül çoğu kişiye yakışır. Yüzünüz yuvarlaksa, kaküller onu daha düz gösterir. Kısa kaküller oval yüzler için idealdir. Küçük yüzleri isa, daha geniş gösterme gibi bir etkisi vardır. Yalnızca, alnı veya yüzü fazla uzun olanlar kakül kestirmemelidir.

SABAH

Cesur ol seç birini Kategoriler: Saç Bakımı Cesur ol seç birini  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home