Cilt Lekeleri İçin Leke Giderici Maske Tarifleri

Biz kadınların en büyük sorunlarından biride ciltte oluşan lekerlerdir.İlk başlarda önemsemeyip cilt bakımı ve peeling uygulamarı yapmazsak eğer bu sorun kalıcı hale gelebiliyor. Bugün ki yazımızda Siz değerli kullancılarımıza 2 adet Cilt bakımı maskesi ve doğal peeling uygulamaları veriyoruz. Şimdi gelin bu iki maskesi nasıl uygulayacağımız birlikte inceleyelim.

Cilt Lekeleri İçin Cilt bakımı Maskesi: Her evde kolayca bulunabilecek sebzelerden biri olan havuçla başlıyoruz. öncelikle bir kaç adet havucu alıp rendeleyin ve suyunu sıkın. Elde ettiğiniz havuç suyuna br miktar  kil toprak birazda krem olacak değin zeytinyağı ekleyin. Bunu karıştırın ve cilt lekelerinize sürün. Devam ettiğiniz takdirde zamanla cilt lekelerinden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Cilt Lekeleri için Cilt bakımı Maskesi 2: Bir adet yumurtanın beyazına bir limon kabuğunu rendeledikten sonra krem olana değin karıştırın. Bu karışımı banyo yapmadan bir saat kadar önce parmak uçlarınızla masaj yaparak sürün.

Cilt Lekeleri için Cilt Bakımı Maskesi 3: Bir adet elma suyuna bir adet limon suyunu karıştırın. daha sonra bu karışıma biraz zeytin yağı ile biraz da süt katın ve karıştırın. Bu karışım pomat olana değin kısık ateş üzerinde karıştırın.Bu pomad ile soğudukdan daha sonra cildinize masaj halinde günde bir kez sürün.

Cilt Lekeleri İçin Leke Giderici Maske Tarifleri Kategoriler: Cilt bakım maskeleri Cilt Lekeleri İçin Leke Giderici Maske Tarifleri  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home