Cilt yaşlanmasına antioksidanlarla meydan okuyun, Valmont Polymatrix Cream, Basiscreme, YUMUŞACIK BİR CİL, CİLDİNİZ İÇİN MUHTEŞEM BİR KOKTEYL, DDF Pro-Retinol Energizing Moisturizer

343108″>
Sigara, egsoz, yiyecek ve içeceklerind oğallıklarını kaybetmiş olması ve daha birçok sebep hücrelerimize zarar verirken, sağlığımızla birlikte güzelliğimiz de risk altına giriyor. Bu zararları önlemenin tek yolu antioksidanlardan ve vitaminlerden oluşan bir güzellik kokteyli…


Stres, hava kirliliği, güneşin zararlı ışınları UVA, UVB gibi çevresel faktörlerin yarattığı tahribatın gittikçe arttığı günümüzde, cildin antioksidantlarla korunmaya gereksinimi aynı oranda artıyor. Yıllar geçtikçe bu durum kırışık, çizgili ve diriliğini kaybetmiş bir cilt ile sonuçlanıyor. Bu da erken yaşlanmayı beraberinde getiriyor. Tıp uzmanları ve kozmetik kimyagerlerinin araştırmaları; güçlü, stabilize vitaminlerin doğrudan cilt yüzeyine uygulanmasını nerken yaşlanmaya bağlı cilt şikayetlerinin belirgin olarak azalmasına yardımcı olduğunu kanıtladı.


OLGUNLAŞMANIN TÜM BELİRTİLERİNE KARŞI

Darphin Stimulskin Divine Lifting Cream İçeriğindeki Soya proteini, kafein & kas hücrelerinde üretilen bir protein olan kreatin, C ve E vitamini sayesinde doğal kolajen üretimini güçlendirir, oksidasyonlara karşı koruma sağlar. Dut, üzüm, maya ve papatya özü ciltteki donukluğa karşı canlılık sağlar, yaşlılık lekelerinin lekelerinin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Hiyaluronik Asit ise olgun ciltlerde hızla azalan nemi ciltte tutarak ciltteki nemi arttırır.


ELASTİKİYETİNİ KAYBETMİŞ CİLTLERE…

Avéne Eluage İçeriğindeki Retinadehit ve HAFİ’nin beraber çalışmasıyla hyaluronik asit sentezi başlar ve epidermis kalınlaşır. Çizgiler kısa zamanda kaybolur. Cildi besler, sıkılaştırır ve pürüzsüzleştirir. Günden güne yüz hatları belirginleşir ve kırışıklıklar azalarak cilt beslenerek hayat kazanır. Hafif renkli ve parfüm içeren Eluage Krem derin cilt kırışıklıklarında kullanılır.


CİLTTEKİ DÜZENSİZLERİ AZALTIYOR

Hydropeptide Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Nemlendirici Krem İçeriğinde Hyaluronik Asit, Emlica Meyvesi, Yeşilçay, Acai Berry, Bamboo Ekstresi, Biberiye, Gotu Cola ve Ekinezya gibi kuvvetli antioksidanlar bulunan Hydropeptide Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Nemlendirici Krem, eski çatlak ve yaralar da dahil olmak üzere cilt düzensizliğini azaltmaya, portakal kabuğu görünümünü azaltmaya, ciltte derin ve kalıcı nemlilik, hidrasyon ve beslenme sağlamaya yardımcı oluyor.


DOLGUNLAŞTIRICI BAKIM YÖNTEMİ

Vichy Lift Active Retinol HA 3 kat daha yoğun Hyaluronik Asit, ilk günden itibaren dolgunlaştırıcı etki, uygulamaya ara verdikten dört hafta sonra bile yoğun ve devam eden etki. Serbest Hyaluronik Asit, epidemis yüzeyi üzerinde dolgunlaştırma ve nemlendirme etkisi gösterir. Retikule Hyaluronik Asit, cilde daha derinlemesine etki etmek için, daha küçük moleküler boyuttadır. Anti-Hyaluronidaz ise hyaluronik asit’in etkisinin uzun süreli kalıcı olmasını sağlar.


CİLDİNİZE VİTAMİN DESTEĞİ

Dermalogica Multi Vitamin Power Recovery Masque A, C, E, F ve provitamin B5’in tam bir karışımı ile çığır açan bir taşıma sistemi sayesinde vitaminleri cildin en çok gereksinimi olan tabakalarına ulaştırıyor. A vitamini cilt elastikiyetini ve nemi arttırırken, cildi gerginleştiriyor ve kuvvetlendiriyor. Antioksidan C vitamini kolojen sentezini uyararak cilde esneklik sağlarken, E vitamini sağlıklı doku oluşumunu teşvik ederek hücre yıpranmasını geciktiriyor. Provitamin B5 ise cildin onarımına yardımcı oluyor.


İNCE ÇİZGİLERİ ANINDA DOLDURUYOR

GoodSkin Labs Tri-Aktiline Güçlü formülüyle ince çizgileri ve kırışıklıkları anında dolduruyor. Yenilikçi ve yoğun formülüyle bu ürün, ciltteki kırışıklıkları yok ederken, en derin ve gözle görülür çizgileri de dengeler ve pürüzsüzleştirir. Tri-Aktiline ürününün özünü, cildin zamanla sıkılaşmasını ve dolgunlaşmasını sağlayan üç bileşenden oluşuyor. Acmella Oleracea bitkisinin ekstresi olan Gatuline Expression, cildi rahatlatır. Tatlı siyah çaydan elde edilen Kombuchka PH ekstresi kırışıklıkları doldurarak cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. Argireline ise, bir tür yapı iskelesi oluşturarak cildi daha fazla kolajen üretmeye yönlendirir.


YENİ HÜCRE OLUŞUMUNU DESTEKLİYOR

Perricone Advanced Face Firming Activator İnce çizgi ve kırışıklıklarda, genişlemiş gözeneklerde ve eşitsiz cilt tonunda etkili sonuçlar ortaya koyuyor. Cildin nem ve ışıltısını artırıyor. Ürünün içeriğinde bulunan Alfa Lipoik Asit ciltteki kusurlarda ‘silgi’ gibi rol oynarken hücreyi serbest radikal hasarından koruyor ve yeni hücre oluşumunu destekliyor.

CİLDİNİZ İÇİN MUHTEŞEM BİR KOKTEYL

DDF Pro-Retinol Energizing Moisturizer CO-Enzim Q 10, Glutathion, E vitamini, C vitamini, siyah üzüm çekirdeği, selenyum, ginkgo biloba, çuha çiçeği yağı muhteşem bir içecek olarak, susamış cildimize sunulmaktadır. Normal, yağlıya ve kuruya eğilimli ciltlerin, sadece gece kullanabilecekleri ürün, A vitamininin üç farklı türeviyle yaşlanmaya karşı da savaşmaya devam edecektir.


YUMUŞACIK BİR CİLT

Basiscreme Ciltteki kurumaya ve yıpranmaya karşı kullanılan Basiscreme, doğal içeriği ve cilt tarafından kolaylıkla emilen yapısı ile her cilt çeşidi için hemen sonuç veriyor. Dermotologlar tarafından tavsiye edilen kremlerin başında gelen Basiscreme gün içerisinde gerektiği sıklıkla kullanıldığında kısa bir süre içerisinde cilde eski nemini ve sağlığını yeniden kazandırıyor.


KALSİYUM, SODYUM VE MAGNEZYUM

Valmont Polymatrix Cream Cilt elastikiyetini kaybetme oranında yüzde 90 düşüş… Daha ilk kullanımda etkili, hissedilen, cildi koruyan etkiler. En önemli aktif içerikler: tuna balığı, çok özel ve nadide bitki özleri ve Triple DNA yani kalsiyum, sodyum ve magnezyum.

Cilt yaşlanmasına antioksidanlarla meydan okuyun, Valmont Polymatrix Cream, Basiscreme, YUMUŞACIK BİR CİL, CİLDİNİZ İÇİN MUHTEŞEM BİR KOKTEYL, DDF Pro-Retinol Energizing Moisturizer Kategoriler: Cilt Bakımı Ürünleri Cilt yaşlanmasına antioksidanlarla meydan okuyun, Valmont Polymatrix Cream, Basiscreme, YUMUŞACIK BİR CİL, CİLDİNİZ İÇİN MUHTEŞEM BİR KOKTEYL, DDF Pro-Retinol Energizing Moisturizer

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home