Uygulaması Oldukca Basit Bir Cilt Yenileme Yöntemi

http://www.egemguzellik.com/images/cilt_yenileme_.jpgCiltteki leke, krışıklık ve kabarmalar herkesi rahatsız eder.Saç ve derinin zararlı bakterilere karşı asitli bir yapıya sahip olduğunu biliyormuydunuz?Ciltteki leke ve kaba görüntülerden kurtulmak istiyorsanız buyrun.

Bir avuç elma sirkesi veya damıtılmış beyaz sirkeye 1 kahve fincanı su. Her yüz yıkamadan sonra uygulayın. Derinin doğal asitliğini sağlar ve kaba lekeli deriyi temizler ve zarifleştirir.
Hoş kokulu içeriklerin ilavesi ile çok daha estetik bir hale getirilebilir.
Aynı oranı bir sirke saç boyası için de kullanılabilirsiniz, sarışınlar saçlarında beyaz sirke kullanmalıdırlar.
Not: Son araştırmalara göre, deri ve saç zararlı bakteri etkilerine karşı koruma sağlayan doğal bir asit yüzeyine sahiptir.
Banyodan sonra deri ve saçınızın sağlığı ve güzelliği için asit dengesinin sağlanması gereklidir.

Uygulaması Oldukca Basit Bir Cilt Yenileme Yöntemi Kategoriler: Genel Uygulaması Oldukca Basit Bir Cilt Yenileme Yöntemi  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Bir yorum var
  1. gamzeee dedi ki:

    Işe yaramıyooo

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home