Ciltteki kızarıklıklara son, Ciltteki kızarıklıklar ve kuperoz görüntüsünün azaltılmasına yardımcı ürün

195045″>
Bu ürün artık Türkiye’de ve sadece eczanelerde
M. Asam Anti Kuperoz Krem (Anti Couperose Cream), yüksek dozda Ambora ekstresi içeren etkili ve özel bir krem… Ciltteki kızarıklıklar ve kuperoz görüntüsünün azaltılmasına yardımcı olan yeni krem, Ambora Ekstresi etken madde Ambora Madagaskarın yüksek yaylalarında yetişen Tambourissa-Trichophylla-Bitkisinin ağaçlarından elde edilmektedir. Bu etken madde cilt kızarıklarına karşı etkili şekilde mücadele eder.
Ayrıca içeriğinde bulunan OPC (üzüm çekirdeği ekstresi-Oligomeric Proanthocyanidin), en güçlü doğal anti oksidan maddelerden biri olmasının yanı sıra, erken cilt yaşlanması belirtilerine karşı yoğun olarak etki eder.
E Vitamini içeren ürün, bu “koruyucu” Vitamin ile, aynı şekilde hücrelerin anti oksidan korumasını sağlamakla bilinir. İlaveten cildin nem oranını iyileştirir ve cildi bu şekilde yumuşatır ve pürüzsüzleştirir.
Almanya’dan ithal edilen M.Asam Anti Kuperoz Krem (Anti Couperose Cream) artık Türkiye’de ve sadece eczanelerde…

Ciltteki kızarıklıklara son, Ciltteki kızarıklıklar ve kuperoz görüntüsünün azaltılmasına yardımcı ürün Kategoriler: Cilt Bakımı Ürünleri Ciltteki kızarıklıklara son, Ciltteki kızarıklıklar ve kuperoz görüntüsünün azaltılmasına yardımcı ürün

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home