Diş Parlatıcı Maskeler

Son günlerde en çok araştırılan konu haline gelen ağız sağlımızda dişlerin parlaması konusu ziyaretçilerimiz için araştırmalar sonucunda suna duman kayanın dişler için özel olarak hazırlamış olduğu diş maskesi tarifini sizlerle paylaşıyorum

Suna Duman kaya Diş beyazlatıcı tarifi
-1 çay kaşığı karbonat
-1 çay kaşığı tarçın
-1 çay kaşığı öğütülmüş ada çayı
Diş Beyazlatma Kürü Hazırlanışı ve uygulanışı: Öncelikle dişlerinizi bir macunla fırçalayın daha sonra karbonatı tarçını ve ada çayını karıştırın ve fırçanızı bu karışıma batırarak dişlerinizi fırçalayın. Birkaç fırçalamadan sonra farkı göreceksiniz.

Suna Duman kaya Diş Beyazlatmak İçin Doğal Çözümler arayanlar için ikinci bir tarif olarak şunu öneriyor:

1 çay kaşığı karbonat, yarım limonun suyu ve 2 damla zeytin yağı uygun bir kap içerisinde karıştırılır. Daha sonra diş fırçası hazırlanan diş beyazlatıcı bu kür içine batırılıp dişler fırçalanır.

Dişlerimi beyazlatmak için ne yapmalıyım?

Haftada bir kez yapmanız gereken basit bir diş beyazlatma yöntemi: Olgun bir çileğe fırçanızı batırıp dişlerinizi fırçalayın. Böylece hem ağzınız güzel kokar hem de dişleriniz parlar.

Diş Parlatıcı Maskeler Kategoriler: Ağız sağlığı Diş Parlatıcı Maskeler  Etiketler: , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home