DR İBRAHİM SARAÇOĞLU BAHAR YORGUNLUĞU VE KRONİK YORGUNLUK İÇİN MUCİZEREÇETELER
Dr İbrahim Saraçoğlundann, pek çok yetişkinin sorunu olan, bahar yorgunluğu ve kronik yorgunluk için mucize öneriler geldi. Hemen kürlerimizi anlatmaya başlayalım.

BAHAR YORGUNLUĞU İÇİN ;
GEREKLİ MALZEMELER :

* 5-6 adet tarla lahanasının dış yaprakları,
* 1 lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatıp, lahana yapraklarını içine atın. 10 dak haşlayın. Suyunu süzün ve günde 3 defa bu sudan için. Kan şekerinizi düzenleyecek olan bu kür, bahar yorgunluğuna birebirdir.
KRONİK YORGUNLUK İÇİN ;
GEREKLİ MALZEMELRER :
* 2 adet havuç
* 10-15 adet incir
* 1 lt su
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu 1/2 lt kaynatın. Havuçları içie atarak 7 dak haşlayın. Başka bir kabın içerisinde, incirleri yıkayın. Diğer 18/2 lt suyu da başka bir kapta kaynatıp, incirleri içerisine atın. 15 dak kaynatın. Ayrı ayrı hazırladığınız bu suları ılınmaya bırakın. Ilındıktan sonra, suları birbirine karıştırıp, cam bir şişeye koyun. Buz dolabında saklayabilirsiniz. Günde 1 bardak bu sudan için.

Diğer şifalı bitkiler

DR İBRAHİM SARAÇOĞLU BAHAR YORGUNLUĞU VE KRONİK YORGUNLUK İÇİN MUCİZEREÇETELER Kategoriler: Genel DR İBRAHİM SARAÇOĞLU BAHAR YORGUNLUĞU VE KRONİK YORGUNLUK İÇİN MUCİZEREÇETELER  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home