Dr./Prof. Ana Aslan H3 – Yaşlanma Karşıtı Tedavi

Dr./Prof. Ana Aslan

 

 

H3 – Yaşlanma Karşıtı Tedavi

Bükreş, Romanya Geriatrik Araştırma ve Geriatrik Tıp Bilimi Devlet Enstitüsü kurucusu ve genel müdürüdür. Enstitü, dünya çapında bu alandaki en eski enstitüdür. Doktor ve bilim insanı olan Ana Aslan, ömrünü “yaşlanma” adı verdiğimiz hücrelerin ölmesi sürecinin araştırılmasına adadı. Onlarca yıl süren araştırmaların ardından Dr. Aslan bu enstitüde prematüre bozunma ve yaşlanma sürecini yavaşlatan ve hatta geri döndüren bir yöntem keşfetti. Bu yönteme H3 TEDAVİSİ adını verdi. H3 adı, yaşlanma süreci üzerindeki canlandırıcı etkileri vurgulamak için özellikle seçilmiş bir isimdir. Bu ürünün temelinde, yaşlanma süreci ile merkezi sinir sistemi hastalıkları ve kardiyovasküler sistem üzerinde metabolik, enzimatik ve anti distrofik etkiye sahip prokain mevcuttur. Ürünün diğer bileşenleri arasında profilaksi (hastalıktan korunma) alanına ve yaşlanma sürecinin geciktirilmesine yeni bir unsur kayan hızlandırıcı ve damar sertleşmesini önleyici bir faktör yer alır.

 

Dr. Aslan, yüz binlerce kişinin yeniden sağlıklı ve üretken hale gelmesine yardımcı olan H3-TEDAVİNİN uygulanması için belirli bir yöntem geliştirdi. Charlie Chaplin, Salvador Dali, Marlene Dietrich, Pablo Picasso ve Başkan John F. Kennedy, Stallone gibi ünlüler
Dr. Aslan’ın terapisinden yararlandı. ASLAN Enstitü Grubu İsviçre’de, Almanya’da, Fransa’da, İspanya’da, Mısır’da, Panama’da ve Güney Amerika’da bulunuyor. Amerika Birleşik Devletlerindeki ilk ASLAN Enstitüsü ise Beverly Hills Tıp Merkezinde olacak. Geçenlerde yapılan Monte Carlo Gerontoloji Kongresi bir kez daha Dr. Aslan’ın temel katkılarını takdir etti.

H3 Tedavi

GH3 kollajenler üzerindeki etkisi dolayısıyla kırışıklıklar, lekeler, senil keratoz, kellik, vitiligo, psoriyazis (sedef hastalığı), egzama, lapardoz gibi yaşlanma etkilerine karşı koyar. Osteoartiküler hastalıkların tedavisinde faydalıdır. Damar sertliği, Parkinson hastalığı, prödopulbik felç ve serebellum sendrom ile ilişkili merkezi sinir sistemleri için önerilir. Hareket özgürlüğü, kasılma ve trofik ödem durumlarında önemli gelişmeler kaydedilmiştir.

Yalnızca prokain içeren tedavinin aksine G3’ün tolere edilmemesi pek az rastlanan bir durumdur.

H3 İçeren Kozmetik Ürünler

İki H3 Kozmetik Ürün hattı:  H3  (daha güçlü konsantrasyon), Dr. Aslan’ın temel madde olarak bitkileri, vitaminleri ve elastinleri kullandığı tedavilerinin kanıtlanmış faydalarını birleştirir.

“Önce biraz şüphe ettim ama AslaVital H3 Kozmetik ürünlerini bizzat denedikten sonra bu ürünler olmadan yaşayamayacağımı anladım. Cilt rengim, kuru havalarda bile eski ve normal haline döndü, kırışıklıklarımdan da kurtuldum. Çok dengeli ve besleyici bir tedavi, sonuçları pahalı İsviçre menşeli kozmetik tedavilere kıyasla çok daha iyi.” Elizabeth Thomas, Eski Lancôme® ve Orlane® estetisyeni.

Uzmanlar GH3 hakkında ne düşünüyor?

“GH3 yaşlanma önleyici ürünler arasında çığır açan bir ilerleme sağladı. Prokain metabolitleri vücudun kilit bölgelerini yenileyici üstün bir etkiye sahip. GH3, daha eski ürün popülasyonları arasında oldukça güçlü bir itibarı hak ediyor- eklem hareketliliğini ve arteriyel sağlığı artırarak, duyarlılığı zihinsel olarak geliştirirken hüzün ve kederi uzaklaştırıyor. Bunun yanı sıra cildi de canlandırıyor. Yaşlanma etkilerini geciktiren ve tüm vücut üzerinde etkili bir formülü var diyebiliriz.” Dr. Paul Yutsis, Tıp Doktoru.

“GH3 en gelişmiş yaşlanma karşıtı formül. Hastalıklara ilişkin yaşlanma etkilerini önlemek ya da hiç olmazsa hafifletmek isteyen herkes her gün GH3 kullanmalı.” Dr. Hans Kluger, Chicago Roosevelt Üniversitesi Doçent Doktor- ‘Slowing Down the Aging Process/ Yaşlanma Sürecini Yavaşlatmak’ isimli kitabın yazarı.

“Aylar geçtikçe sonuçlara şaşırıyorum. Bir kaç aydır H3’i hastalarıma öneriyorum, kendim de kullanıyorum ve hem fiziksel, hem zihinsel hem de duygusal açıdan önemli gelişmeler fark ettim.” Dr. Albert Simard Tıp Doktoru.

Dr. Aslan yıllarca pek çok paye kazandı

1957, Amerika Birleşik Devletleri: Uluslararası Gerontoloji Derneği Kurul Üyesi
1959, Avusturya: Dünya Profilaktik Tıp Örgütü Başkan Adaylığı
1965, Amerika Birleşik Devletleri: Amerikan Gerontoloji Derneği Üyesi
1966, Şili: Şili Gerontoloji Topluluğu Onur Üyesi
1968, Amerika Birleşik Devletleri: New York Bilim Akademisi Üyesi
1969, Fransa: ICSG- Uluslararası Sosyal Gerontoloji Derneği Üyesi
1971, İsviçre: Avrupa Klinik Gerontoloji Kongresi Onursal Başkanı
1971, Almanya: Federal Almanya Cumhuriyeti Birinci Sınıf Nişan
1971, İtalya: Lancisiana Akademisi Onursal Üyesi
1972, Yunanistan: Psiko-sosyal Araştırma Derneği Onursal Üyesi
1972, Venezuela: Augusto Pinana- Kızıl Haç Madalyası
1973, Brezilya: Sao Paolo Braganca Paulista Üniversitesi, Fahri  Doktoru
1974, Fransa: Les Palmes Akademisi Orden Şövalyesi
1975, Hollanda: De Oranje Nassau, Orden Önderi
1976, Hollanda: Dünya Acil Durum Danışma Kurulu Üyesi
1977, İspanya: Gerontolojik Dernekler Federasyonu Kurucu Üyesi
1977, İtalya: Uluslararası Dag Hamaskjold Ödülü
1978, BM: New York’ta Birleşmiş Milletler Gerontoloji Ulusal Delegesi
1978, Amerika Birleşik Devletleri: Amerikan Tıbbi Profilaksi Akademi Üyesi
1979, Filipinler: Manila Üniversitesi Fahri bilim Profesörü
1980, Çekoslovakya: Janasa-Bochumila-Guota-Bilim Ödülü
1981, Hindistan: Hindistan Tıbbi Bilimler Enstitüsü  Üstün Hizmet Madalyası
1982, Sovyetler Birliği: Gerontoloji ve Geriatrik Tıbbi Bilim Derneği Fahri Üyesi
1983, Almanya: Dünya Bilim Danışma kurulu Kurucu Üyesi
1986, Almanya: Alman ASLAN- Derneği Akademik Danışma Kurulu Başkanı

Kaynak :http://www.aslakozmetik.com/prof-dr-ana-aslan-sID16.html

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
4 yorum var
 1. zeliha ayduğan dedi ki:

  Merhaba, Prof. Dr. Ana Aslan’ın kırışıklık giderici kreminin bir adı varmıdır, varsa nerden n temin edebiliriz.
  Ayrıca cilt kanseri olan biri için tavsiye edebileceğiniz bir krem varmıdır?
  Şimdiden teşekkür ederim.

 2. naciye ürek dedi ki:

  sıze ulaşmam için telefon lütfen istyorum

 3. Bilge Basaran dedi ki:

  Prof,Ana Aslan ‘in Romanya’da klinigi varmidir. Var diye duymustum. nerededir.

 4. sevdie dedi ki:

  ürün satışınız varmıdır

Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home