Dudak Dolgusunda Mucizevi Çözüm: Permalip!

Her kadının hayali Angelina Jolie gibi dudaklara sahip olmak. Fakat, herkes o kadar şanslı olmuyor! Artık, şanslı olmak bir seçenek olmaktan çıktı. Dolgun ve pürüzsüz dudaklar için, kalıcı estetik metodları geliştirildi. Dudak dolgusu da bu estetik metodlarından en çok kullanılanı!

Dudaklarda dolgun, pürüzsüz, kalıcı güzellik için geliştirilen yeni metodun adı, “Permalip“. Daha önceki geçici yöntemlerden sıkılan ve dudak dolgusunda kalıcı çözüm arayan kadınlar için, oldukça etkili bir yöntem, permalip.

Göğüs büyütme operasyonlarında da son zamanlarda kullanılan, kıvamını muhafaza eden, özel kapsül içerisinde olduğu için ödem ve alerji riski taşımayan mucizevi silikonların yeni yeri, dudak dolgusu!

Dudak Dolgusunda Kalıcı Çözüm

Geçici işlemlerle dudak dolgusu yapıldığında ve sonuç istenenden büyük ya da küçük olduğunda, sürenin bitmesini beklemekten başka şansınız olmaz. Ama permalip ile istediğiniz boyut olmadığında, istediğiniz zaman zahmetsizce çıkartabilirsiniz. Enjekte edilen dudak dolgusu, dudak dokusuyla bütünleşmediği için de, zamanla eriyip hacmini kaybetmez. Bu sebeple, siz çıkarıncaya kadar aynı öçülerde kalır ve tekrar gerektirmez.

Permalip işlemi, dudağa yerleştirilecek implantların ölçülmesiyle başlıyor. Daha sonra lokal anestezi ile dudak çevresi uyuşturularak, cerrahi işlemle alt ve üst dudağa dudak dolgusuyerleştiriyor. Yüz bölgesinde uygulanan, kulak ameliyatları veburun estetiği ameliyatları sonrasındaki uzun iyileşme süresidudak dolgusu estetiklerinde görülmüyor. İyileşme süresi çok uzun olmayan bu işlemde, ilk iki gün ödem oluşumu görülebiliyor.

Hesaplı Dudak Dolgusu

Oldukça hesaplı olan bu dudak dolgusu, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz sürede dolgun, pürüzsüz, çekici dudaklar vaat ediyor. Ayrıca permalip, doğal doku kıvamında olması dolayısıyla herhangi bir sertlik, şekil bozukluğu  ya da his kaybına yol açmıyor.

Permalip ünlüler arasında da oldukça yaygın bir estetik operasyon. Meg Ryan, Meryl Streep ve Nicole Kidman, dudak dolgusunda permalipi tercih eden ünlüler arasında yer alıyor.

Eğer dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız, neden siz de bu listeye adınızı yazdırmıyorsunuz?

Dudak Dolgusunda Mucizevi Çözüm: Permalip! Kategoriler: Çarpıcı Dudaklar ve Kaşlar, Genel Dudak Dolgusunda Mucizevi Çözüm: Permalip!

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home