Dudak Kalınlaştırma Yöntemleri, Ufak Hileler Ve kalın dudaklar, Kalın Dudak İçin Yapmamız Gerekenler

196473″>

Dudaklarınız ince diye üzülmeyin

Ufak hilelerle siz de Angelina Jolie’nin ki gibi dudaklara sahip olabilirsiniz.

Hazırlık: Pul pul dökülmeleri engellemek için öncelikle dudaklarınıza bir havlu yardımıyla hafif bir peeling uygulayın ve kurumuş ölü derilerden kurtulun. Bu, süreceğiniz ruja pürüzsüz bir zemin hazırlamak için en önemli adımdır.

1 – Dudak çizginizi doğal dudak renginizle bire bir eşleşen bir kalem ile belirginleştirin. Daha koyu bir dudak kalemi kullanmaktan kaçının. Dudak kenarlarınızdaki çizgileri dudak fırçası yardımıyla kamufle edebilirsiniz.

2 – Bej tonlara sahip pembe bir ruj uygulayın. ıçinde parlak simler olan bu ruj ışığı yansıtırp dudaklarınızı olduğundan daha dolgun gösterebilir.

3 – Dudaklarınızın ön plana çıkması için, hafif parlak beyaz veya solgun altın renkli bir göz farını dudaklarınızın ortasına uygulayın.

4 – ınce bir katman dudak parlatıcısı sürerken köşelere fazla girmemeye özen gösterin. Parlatıcı, rujun dudak köşelerinizden dağılmasına sebep olabilir. Üst dudağınızın kavisli ortasını aydınlatın. Daha dolgun bir etki için bu göz farını hafif nemli bir ruj fırçası ile orta kısma iyice yayabilirsiniz.

Dudak Kalınlaştırma Yöntemleri, Ufak Hileler Ve kalın dudaklar, Kalın Dudak İçin Yapmamız Gerekenler Kategoriler: Dudak Maskeleri Dudak Kalınlaştırma Yöntemleri, Ufak Hileler Ve kalın dudaklar, Kalın Dudak İçin Yapmamız Gerekenler

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home