Dumankaya Boyalı ve Yıpranmış Saçlar için Maske

boyali-saclarGüzellik uzmanı Suna Dumankaya saçları boya nedeniyle yıpranmış hanımlara yeni bir bitkisel formül tavsiye etti. Bu kür sayesinde boyalı saçların kırılmasını ve cansız görünmesine mani olabilirsiniz.

Malzemeler: 1 yemek kaşığı kadar öğütülmüş çörek otu, 1 yemek kaşığı öğütülmüş polen, 1 yemek kaşığı kadar öğütülmüş nane, 1 yemek kaşığı öğütülmüş ısırgan otu ve 1 kahve fincanı kadar susam yağı.

Uygulama: Malzemelerin hepsini iyice karıştırın. Fırça yardımı ile boya sürer gibi saçlarınızın tamamına sürün.Masaj yaparak karışımı saçlarınıza yedirin. Saçınıza bir poşet geçirdikten sonra üstüne sıcak bir havlu sarın.

Maskeyi saçınızda 1 saat beklettikten sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Bu maske ile saç dipleriniz beslenir. Saçtaki kepeği yok etmek için maske karışımına 1 çay kaşığı tuz ilave edebilirsiniz. Saçınızı yıkadığınız suya elma sirkesi karıştırırsanız saçlarınız canlı ve parlak bir görünüme kavuşur.Bu uygulamayı her hafta 1 defa tekrar edin.

Dumankaya Boyalı ve Yıpranmış Saçlar için Maske Kategoriler: Cilt bakım maskeleri, Saç Bakımı, Suna DUMANKAYA Dumankaya Boyalı ve Yıpranmış Saçlar için Maske  Etiketler: , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home