Dünyanın ilk güzellik iksiri, Güzellik iksirleri, Güzellik maskeleri, Güzelliğiniz için maskeler

248316″>


Dünya’nın İlk Güzellik İksir

Cildinizi sıkılaştıracak sağlıklı parlaklık kazandıracak siyah nokta ve ölü derileri temizleyecek akne ve sivilceleri iyileştirecek dünyanın ilk güzellik iksirini öğrenmeye hazır mısınız?

Ubtan; tarihsel verilere göre ilk olarak tırnağa cildinizi yenileyici mucize özelliklere sahip bir bakım maskedir. Ter bezlerinin düzenli çalışmasını cilt gözeneklerinin açılmasını sarkan Hindistan’da kullanılmaya başlanan tepeden cildin sıkılaşmasını cildin derinlemesine temizlenmesini ve ölü derilerin ciltten atılmasını sağlar.


Nohut unu hardal zerdeçal gibi doğal bitkisel malzemelerle hazırlanan ubtan bakım maskesini tüm vücudunuz için kullanabilirsiniz. İlk denemede cildinizde yarattığı olumlu etkiyi hissedeceksiniz.

Malzemeler

4 yemek kaşığı nohut unu
2 yemek kaşığı hardal
4 yemek kaşığı zerdeçal
1 çay kaşığı safran
1 çay kaşığı öğütülmüş sandal odunu
Birkaç damla su

Hazırlanışı ve Uygulaması
Tüm malzemeleri karıştırın.

Yoğun kıvamlı bir maske elde edene kadar su ekleyin.
Tüm vücudunuza masaj yaparak yedirin.
30 dakika bekleyip ılık suyla duş alın.

Notlar

İhtiyaç duyduğunuz malzemeleri doğal ürün satan dükkanlardan ya da aktarlardan temin edebilirsiniz.

Hardal yerine saf zeytinyağı kullanabilirsiniz.
Ubtan bakım maskesini haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.


Dünyanın ilk güzellik iksiri, Güzellik iksirleri, Güzellik maskeleri, Güzelliğiniz için maskeler Kategoriler: Cilt bakım maskeleri Dünyanın ilk güzellik iksiri, Güzellik iksirleri, Güzellik maskeleri, Güzelliğiniz için maskeler

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home