ÉEOSE Kaş Ve Kirpik Uzatıcı Serum.

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum! Nedir?

Artık kişinin kendi gerçek kirpiklerini uzatıp, gürleştirebilmesinin bir yolu var: ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum! Etkinliği ve güvenilirliği klinik testlerle kanıtlanmış ÉEOSE Serum, cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatıyor ve gürleştiriyor. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini ve sadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

Eski Mısır’dan bu yana uzun kirpikler kadınlığın ve güzelliğin bir işareti sayılmıştır Ne yazık ki doğa hepimize sık ve uzun kirpikler armağan etmemiş, bu yüzden kadınlar eski zamanlarından beri kirpiklerini uzun ve gür göstermeye çalışmışlardır. Bu çaba içerisinde antik mısır zamanında kullanılan kurum ve yağ karışımları, yerini bugünün modern maskaralarına bırakmıştır. Bu modern maskaralar, içerdikleri fiberler veya macunumsu maddeler ile kirpikleri

olduğundan uzun ve dolgun gösterebilmektedirler. Maalesef gün sonunda makyaj silindiğinde, rimellerin yarattığı bu geçici illüzyon son bulmakta ve yerini eski kısalıklarında, zayıf ve seyrek kirpiklere bırakmaktadır. İşte yeni nesil bir ürün olan ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum kadınların bu çabasına kalıcı bir çözüm sunuyor. ÉEOSE Laboratuvarları’nın kirpiklerin yapısında bulunan peptit molekülleri ve kirpik üretiminden sorumlu genler üzerinde yaptığı ArGe çalışmaları sonucunda geliştirdiği ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum; cilde ve kirpiklere zarar vermeden, kirpikleri doğal olarak uzatmayı ve gürleştirmeyi başarmıştır. Hem de kişinin kendi gerçek kirpiklerini vesadece 2-3 gün için değil, kalıcı olarak!

EEOSE kaş ve kirpik serumu İçeriğindekiler

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum kirpikler üzerindeki uzama ve gürleştirme etkisini içerisindeki aktif PEPTIDE COMPLEX sayesinde göstermektedir. PEPTIDE COMPLEX’ in etkinliği ve güvenilirliği, Amerika merkezli AMA Laboratuvarları’nda, Alman Merkezli Symrise, TPI (Therapeutic Peptide Institute) ve dermatologlar gözetiminde yapılan 3 ayrı klinik çalışmalayla kanıtlanmıştır.

ÉEOSE Kirpik Uzatıcı Serum, kısa olan kirpikleri uzatıp, zayıf ve cılız kirpikleri kalınlaştırmakla kalmayıp aynı zamanda yeni kirpik üretimini destekleyerek kirpik sayısını artırıyor ve böylece kirpikleri gürleştiriyor.

ÉEOSE Serum Kaşlar İçin de Kullanılıyor

Kaşlar bir insanı çok çekici, çok çocuksu, çok ciddi ya da çok muzip yapabilir. Bu yüzden kaş şekli estetik görünüm için çok önemli. Ancak kaşlar bazen doğuştan zayıf olabiliyor, bazen de yanlış alındığında küsebiliyor.

Kaşlar seyrekse geçici bir yöntemde olsa bir kaş kalemiyle dolgunlaştırabilirsiniz ama eğer kaşlarınız az, açık renkli ve kısaysa onları boyamak biraz maharet istiyor, ayrıca boyalı kaşlar kimi zaman çok yapay durabiliyor. Kalıcı kaş makyajı tercih edilebilir bir başka yöntem ancak bu işin uzmanına yaptırılmalı ve geri dönüşünün çok kolay olmadığı göz önüne alınmalıdır. Çünkü elinize bir makyaj temizleyici alarak kalıcı kaş makjajından kurtulamazsınız ve her halükarda kişinin kendi doğal kaşlarının yerini tutmaz.

Kirpik ekimine benzer bir şekilde kaş ekimi alternative bir yöntem olabilir ancak işinin ehli biri tarafından yapılmadığında kaşların farklı yönlere uzaması gibi istenmeyen durumlar yüzünden çekilen sıkıntı boşa gidebilir.

Bütün bu yöntemlerin ötesinde kalıcı ve kişinin kendi kaşlarını uzatmak ve yoğunluğunu arttırmak için de kullanılabilen ÉEOSE Kaş ve Kirpik Uzatıcı Serum, özellikle de kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış uygulamalardan sonra yaşanan kaş kayıplarını (kaş küsmesi) ya da kaşlardaki şekil bozukluklarını düzeltmek için kullanımı idealdir.

EEOSE kaş ve kirpik serumu kullanımı

ÉEOSE Kaş ve Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum günde bir kez, tercihen geceleri, temiz ve kuru cilde aşağıdaki gibi uygulanır. 1 kür yani 6 hafta sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenilen seviyelere ulaşmasına yardımcı olur. Alınan sonuçların kalıcılığı için ürün kullanımına devam edilmesi önerilir.

  • Göz bölgenizi temizleyerek makyaj, göz kremi, kir ve toz kalıntılarından arındırın ve kurulayın. ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum temiz ve kuru kirpik diplerine uygulanır.
  • ÉEOSE Kirpik Uzatmaya Yardımcı Serum’un kapağını açın ve kapağın altındaki tıpayı çıkararak kapağı tekrar flakonun (şişenin) ağzına takın.
  • ÉEOSE Serum şişesini baş aşağı çevirip, serum kapağını parmağınızla tepe kısmını bastırıp kaldırarak pompalayın ve kutu içerisinde verilmiş küçük daire şeklindeki plastik uygulama kabının ortasındaki bölüme bir damla ÉEOSE Serum damlatın.
ÉEOSE Kaş Ve Kirpik Uzatıcı Serum. Kategoriler: Güzellik - Bakım ÉEOSE Kaş Ve Kirpik Uzatıcı Serum.

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home