Elidor Şampuan ve Elidor Saç Ürünleri

Elidor Şampuan , Elidor Saç Ürünleri
Herbiri farklı teknolojiyle geliştirilen ve doğal özler içeren Elidor ürünleri, farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor.

Elidor Tarihçe
1973 yılında Türkiye pazarına giren Elidor, kısa sürede marka bilinirliği en yüksek saç bakım markası haline geldi. Paris Elida Hair Institute liderliğinde geliştirilen saç bakım teknolojisini, ünlü kuaförlerin uzmanlığıyla birleştiren Elidor kısa sürede Türk kadınlarının gönlünde taht kurmayı başardı. Yıllar içerisinde kendini sürekli yenileyen Elidor, Gebze-Dilovası’ndaki LeverElida fabrikasında üretilmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde farklı isimler altında faaliyet gösteren Elidor, arkasında çok güçlü global desteğin olduğu bir markadır.

Daima İlkler Sunan Bir Marka , Elidor
Pazara girdiği ilk günden itibaren Türk kadınlarına sürekli yeni ürünler sunarak, değişen tüketici ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Elidor, saç bakım pazarında “daima ilkler sunan bir marka olma” özelliğini korudu. Ürün geliştirme konusunda gösterdiği dinamizmi iletişim alanına da taşıyan Elidor, genç, neşeli, pozitif, sıcak ve modern bir gençlik markasıdır. Elidor 2005 senesinde farklı ihtiyaçlara daha da etkili çözümler sunmak için yenilendi. Çok daha güzel, şık ve modern bir yüze kavuşmak için ambalajlarını baştan aşağı yeniledi.

Bunları Biliyor Muydunuz?
Elidor dünyanın 80 ülkesinde satılmakta olan bir günlük saç bakım markasıdır. Diğer ülkelerde Sunsilk, Hazeline, Seda ve Sedal marka adlarıyla da satılmaktadır.Elidor günlük saç bakım ürünleri pazarında Türkiye’de 2. sırada yer alan saç bakım markasıdır.

Saçlarınız sürekli kırıldığı için mecburen kestiriyor, bir türlü uzatamıyor musunuz?
Saç telinin yüzeyindeki “kütikil” denilen tabaka saçı dış etkenlere karşı tıpkı bir kalkan gibi korur. Saç ilk çıkmaya başladığında saçı koruyan bu tabaka düzgün ve yıpranmamıştır. Ancak zamanla saç telleri fön, fırça ve saça uygulanan diğer işlemlerden dolayı hasar görür. Kütikil tabakası kalkar ve saç telleri yıpranmaya başlar. Zamanla kütikil tabakası bu işlemlerden dolayı tamamen yok olur, saçlar kolayca kırlır. Sonuç olarak saç telleri cansız, sağlıksız ve mat görünür. Saçlar kırılır ve uçları çatallaşır.

Kestirmekten başka çare kalmaz. Elidor Bakım kremi içerdiği saten silikon sayesinde saç tellerini sararak, tarak ve fırça darbelerine karşı korur. 5 kullanımda saçın kırılmasını %70 engeller.

Elidor Bakım Kremi’yle saçlarınız kırılmadan uzasın!
Elidor Müşteri hizmetleri
Elidor Ücretsiz Saç Bakım Hattı : 0 800 211 33 55 hafta içi 09.00-17.00 arası hizmet vermektedir.

Elidor Şampuan ve Elidor Saç Ürünleri Kategoriler: Genel Elidor Şampuan ve Elidor Saç Ürünleri  Etiketler: ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home