En etkili temizlik ürünleri, cild temizleme ürünleri, etkili ve en popüler cilt temizleme ürünleri, en iyi cilt temizleme ürünleri

301538″>
Bazaar
İşte bu ayın en iyi temizlik ürünleri…
1. Dermalogica Tri-Active Cleanser
Özellikleri: Laktik asit ile cildi ölü hücrelerden ve kirden arındırırken, cilt yüzeyinin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlar.
Fiyatı: 135 TL.
Sonuç: Cildimi ıslatıp, tıraş köpüğüne benzeyen bu ürünle 30 saniye kadar masaj yapıyorum. Bir hafta kadar sonra yanaklarımdaki lekelerin renginin açıldığını ve özellikle çenemdeki pürüzlerin hafiflediğini fark ettim. Cildim daha pürüzsüz oldu. İşe yaradığı kesin.

2. DDF Brightening Cleanser
Özellikleri: İçindeki glikolik, salisilik asitler ve renk açıcı maddelerle kahverengi lekelerin görünümünü hafifletir. Düzenli kullanımla cilt daha aydınlık bir görünüme kavuşur.
Fiyatı: 115 TL.
Sonuç: Bir taşla iki kuş! Bu ürünü yaklaşık üç haftadır kullanıyorum ve cildim çok daha pürüzsüz ve yumuşak görünüyor. Beni en çok mutlu eden etkisi ise yüzümdeki kahverengi lekelerin artık daha az belirgin olması.

3. Dr. Hauschka Cleansing Cream
Özellikleri: Organik badem ve bitki özleriyle cildin doğal hidrolipit tabakasını korurken, siyah nokta oluşumunu önler. Sarı kantaron ile cildi yatıştırır.
Fiyatı: 38 TL.
Sonuç: Krem formunda bir ürünün cildimi bu kadar iyi temizleyeceğini söyleseler inanmazdım. Organik hiçbir şey şimdiye kadar bana hem etkili hem de lüks hissi vermemişti. Çok farklı, çok başarılı bir temizleyici. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

4. Kiehl’s Açai Damage Minimizing Cleanser
Özellikleri: Açai özleri ve antioksidanlar açısından zengin formülüyle cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur ve tahriş etmeden temizler.
Fiyatı: 65 TL.
Sonuç: Köpük formülü ve yumuşacık dokusuyla cildin üzerinde kayarak tahriş etmeden temizliyor. Hem de her şeyi. Makyajınız bir çırpıda yüzünüzden yok olmuş, cildiniz pırıl pırıl parlamış. Kiehl’s yine mutlu etti!

5. Dior Gentle Foaming Cleanser
Özellikleri: Çiçek özleri ile cildi tahriş etmeden arındırır. Köpüren, kremsi dokulu formülüyle cilde nem verir.
Fiyatı: 69 TL.
Sonuç: Taze bir kokusu olan bu temizleyicinin en sevdiğim yanı, kullandığım diğer ürünlerin aksine, kuru olan cildimi daha da kurutmak yerine yumuşak, pürüzsüz bir his yaratması.

6. Nu Skin Creamy Cleansing Lotion
Özelikleri: Sabun içermeyen formülüyle, cildi doğal nem bariyerine zarar vermeden temizlerken, misk otu, meyan kökü ve soya lipitleriyle nem verir.
Fiyatı: 50 TL.
Sonuç: Dokusunu çok sevdim. Yüzümü yıkadıktan sonra artık cildimde gerginlik hissetmiyorum, aksine nemlendirici sürmüşüm gibi yumuşacık oluyor.

7. IS Clinical Cleansing Complex
Özellikleri: Antioksidanlar, meyve asitleri ve bitki özleriyle cildi kurutmadan gözenekleri derinlemesine temizler, akne oluşumunu önler.
Fiyatı: 82 TL.
Sonuç: Bu ürünün en büyük özelliği ne çok ince, ne de çok kalın olan kıvamı. Kullanınca cilde derinlemesine nüfuz ettiğini hissediyorsunuz; güçlü bir temizleme özelliği var ve cildiniz ilk kullanımdan sonra bile adeta nefes alıyor. Hoş, sabunsu bir kokusu var. Bu kadar kuvvetli olmasına rağmen cildi hiç kurutmuyor.

8. Ren Hydra Calm Cleansing Milk
Özellikleri: Özellikle hassas ciltler için tasarlanmış olan temizleme sütü, tamamen doğal içeriklerle cildi tahriş etmeden arındırır.
Fiyatı: 57 TL.
Sonuç: Her akşam, avuçlarımın arasında dağıtıp yüzüme masaj yapıyorum, sonra da sıcak suyla kolayca duruluyorum. Sonuç mu? Bütün gün yüzümde biriken yağı, kiri ve makyajı nazikçe temizliyor. Cildimde gerginlik ya da kuruluk hissi yaratmıyor. Hoş aromasıyla verdiği spa hissi de cabası!

En etkili temizlik ürünleri, cild temizleme ürünleri, etkili ve en popüler cilt temizleme ürünleri, en iyi cilt temizleme ürünleri Kategoriler: Cilt Sıkılaştırma En etkili temizlik ürünleri, cild temizleme ürünleri, etkili ve en popüler cilt temizleme ürünleri, en iyi cilt temizleme ürünleri

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home