En iyi göz çevresi kremleri, Piyasada Bulunan Ve Etkili En İyi Göz Bakım Kremleri, Göz Çevrenize Özel Bakım Kremleri, Etkili Göz Bakım Kremleri

273740″> İnsanlarla olan diyaloğumuzda büyük önem taşıyan gözlerimizin ‘etrafında’ olup biten her şey bizi yakından ilgilendiriyor. Piyasadaki en iyi göz çevresi bakım kremlerinden sizin için seçtiklerimiz..

Kazayağı çizgiler ve derin kırışıklıklar, inatçı şişlikler ve kapatıcıyla sıvadığımız çirkin morluklar… Erken yaşlarda eğer göz çevresi bakımını alışkanlık haline getirirsek, bu sorunlarla da o kadar geç karşılaşmış oluruz.

Göz çevresi bakımında en önemli unsur nemdir. Sonuçta ince çizgiler ve kırışıklıklar o bölgede yaşanan nem kaybının uzun vadede ortaya çıkan sonuçlarıdır. Gözaltı morlukları da damarların genişlemesi, gözaltı derisinde meydana gelen pigment artışıyla oluşur. Göz bakımı kremlerini, düzenli (her gün ve belirtildiği zamanlarda) ve doğru şekilde (parmak uçlarıyla, narin bir şekilde) uygularsak göz çevresinde hem hissedilir hem de ‘gözle’ görülür sonuçlar alabiliriz.

Estee Lauder Advanced Night Repair / Geliştirilmiş Göz İçin Onarıcı İyileştirici Kompleks
Hemen fark edilen, gözle görülür değişiklik istiyorsanız bu kompleks tam size göre. Göz çevresiyle ilgili şikayette bulunduğunuz her problemi hedef alıyor. Gelecekte oluşabilecek zararların yanı sıra, henüz oluşmamış zararlar için de önceden önlem alıyor, göz çevresini besliyor. İsmine bakmayın, sadece gece değil, gündüz de kullanılabiliyor. Serum-jel kıvamında, kokusu da güzel…

Clinique All About Eyes Rich / Gözler Hakkında Her Şey (Zengin Formül)
All about eyes, en çok tavsiye edilen göz çevresi bakım kremlerinden biri. Gözler hakkındaki her soruna, her probleme iyi geliyor. Normal versiyonundan ziyade zengin formüllü olanın göz çevresini daha iyi nemlendirdiğini düşünüyorum. Zengin olmasına göre kıvamı hiç yağlı değil. Sürdükten sonra sanki göz etrafında bir rahatlama oluyor. Hani yüzünüz yıkadıktan sonra gerginleşmiş cildinize nemlendirici sürersiniz ya… Öyle bir his yaratıyor.

Clinique All About Eyes Rich, yıllardır en çok satan ürünler arasında. Hikmetinden sual olunmaz diyoruz ve tavsiye ediyoruz.

Dermalogica Multivitamin Power Firm / Multivitaminli Güçlü Sıkılaştırıcı
Sadece göz çevresi için değil, dudak çevresindeki ince çizgiler için de faydalı bir ürün. İçeriğindeki koruyucu organik silikonlar ve cildi yenileyen antioksidan vitaminler göz ve dudak çevresindeki görünür çizgilerle mücadele ediyor. Bu özelliği ürünü özel,kle makyaj öncesi kullanım için ideal yapıyor. Kalın ve yoğun kıvamı cilt tarafından hemen emiliyor ve geriye pürüzsüz bir alan kalıyor.

Eczanelerde bulabilirsiniz.

The Body Shop Vitamin C Eye Reviver / C Vitamini Göz Canlandırıcısı
‘İyi bir sırdaş’ olduğu söyleniyor. Çünkü uykusuzluk durumunuzu, yoğun gece hayatınızı ve iş temponuzu sadece sırdaşınız biliyor… Vitamin C Eye Reviver, taze sıkılmış bir bardak portakal suyunun içerdiği saf C vitaminini göz çevrenize muhteşem bir jel-krem kıvamında sunuyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün hem fiyatıyla da cebimizin dostu! Göz çevrenizi canlandırmak, aydınlatmak ve pürüzsüzleştirmek istiyorsanız çareyi onda arayın…

Hesaplı bir üründen çok şey bekleyenler için bir üründür.

Nuxe Contour Des Yeux Prodigieux® / Şişkinlik Giderici Göz Çevresi Bakımı
Her yaşta, göz çevresi torbalanması ve şişkinliklerinden yakınan kadın ve erkekler için uygun olan Contour des Yeux Prodigieux®, benzersiz aktif bileşenleri sayesinde (yeşilçay özü, papatya özü, peygamber çiçeği suyu) göz çevresine dinlenmiş, rahatlamış ve genç bir görünüm kazandırıyor.

Nuxe’ün, göz altı torbalarına karşı sabah ilk olarak uygulamanızı önerdiği Contour des Yeux Prodigieux®, çabucak emilen, hafif ve kullanımı kolay yapısı ile kontak lens kullanıcıları için dahi son derece uygun.

Murad Moisture Silk Eye Gel / Göz Çevresi Şişkinliklerine Karşı Nemlendirici jel
Dünyanın en iyi dermatologları arasında gösterilen Dr. Howard Murad tarafından geliştirilen “Moisture Silk Eye Gel- Göz Çevresi Şişkinliklerine Karşı Nemlendirici Jel”, kafein ile özellikle göz altında oluşan torbalanmayı ve hassas göz çevrenizde oluşan şişlikleri yatıştırıyor; göz çevrenize, etkisi gün boyu devam eden bir rahatlık ve nem sağlıyor.

İçeriğindeki yosun özü ince çizgilerin görünümünü yumuşatıyor.

Şişlikleri önlemek için özellikle buzdolabında saklanması ve göz çevresine serin bir şekilde uygulanması öneriliyor. Kafeinin etkisi serinlikle birleştiğinde daha etkili olacaktır. Ayrıca her yaştan herkesin kullanımına uygundur.

RoC HYDRA + AntI-FatIgue / Yorgunluk İzlerine Karşı Göz Çevresi Kremi
35 yaş sonrasında kadınların cildi eskisi kadar hızlı yenilenmez ve canlılığını yitirmeye başlar. Ciltteki bu değişimin ağırlıklı sebebi stres, yorgunluk ve hızlı hayat temposundan kaynaklanan nedenlerdir. Sonuç olarak canlılığını yitirmiş ciltlerde, koyu halkalar, göz altında torbalar ve hatta kazayağı çizgileri gibi bazı ilk yaşlanma belirtiler görünmeye başlar.

Nemlendiriciler ve anti-oksidan karışımı (Gingko Biloba ve Glukan) ile zenginleştirilmiş olan krem, stres nedeniyle meydana gelen hasarlara karşı cilt hücrelerini korur. Göz çevresindeki koyu halkalar ve kazayağı gibi yorgunluk izlerini azaltır.

Düzenli kullanım sonucunda göz çevreniz günden güne gözle görülür biçimde rahatlamış ve aydınlanmış bir görünüm kazanır.

OLAY Regenerist Eye Micro Derma Pod
Bu özel tüpler, hassas peeling özellikleri sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırırken, masaj eşliğinde uygulandığında lenf sistemini harekete geçirerek göz çevresindeki şişkinlikleri ortadan kaldırıyor. Anında etkisini gösteren OLAY Regenerist göz mikro derma-pod, uzun vadede yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltıyor ve cildin genç görünümlü kalmasına yardımcı oluyor. OLAY Regenerist’in imzası haline gelen yoğun amino-peptid kompleksi ile hafif soyucu etkili masaj pedinden oluşan bu eşsiz bakım sistemi sayesinde elmacık kavisinin üzerinden kaşlara kadar 360 derecelik göz kırışıkları bölgesinde ışıl ışıl ve genç bir görünüme kavuşmak mümkün. Hem de ilk kullanımdan itibaren…

alıntı

En iyi göz çevresi kremleri, Piyasada Bulunan Ve Etkili En İyi Göz Bakım Kremleri, Göz Çevrenize Özel Bakım Kremleri, Etkili Göz Bakım Kremleri Kategoriler: Göz Çevresi Bakımı En iyi göz çevresi kremleri, Piyasada Bulunan Ve Etkili En İyi Göz Bakım Kremleri, Göz Çevrenize Özel Bakım Kremleri, Etkili Göz Bakım Kremleri

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home