En iyi güneş sonrası kremleri, Güneşten Sonra Cildimizi Koruyan Krem, Güneş Sonrası Kremleri

190677″> Nivea Sun Güneş Sonrası Nemlendirici Sprey

Güneş banyosu sonrasında, güneş tarafından yıpranmış cildi, içeriğindeki Aloe Vera ile serinleterek rahatlatır ve nemlendirir. Cilt tarafından hızla emilir.
Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş formülüyle, cildin esnekliğini korur, güzel ve uzun süreli bronzluk sağlar. Düzenli kullanıldığında cildin nem dengesini arttırır ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki E Vitamini sayesinde cildi erken yaşlanmaya karşı korur
100 ml 23 TL
Bioderma Photoderm After Sun Güneş Kremi

Photoderm After Sun, güneşle temastan sonra cildi nemlendirir, sonraki güneş temaslarına hazırlamaya yardımcı olur ve UV ışınlarına karşı cildin doğal koruma sistemlerini güçlendirmeye yardımcı olur.
Özel patentli Hücresel Bioprotection formülü, cilt hücreleri için uzun dönemli koruma sağlar, hücresel hasar riskini azaltmaya destek olur. Ciltteki tıkanıkları rahatlatmaya yardımcı olur ve doğal bronzluğun uzun süre kalıcı olmasını destekler.
500 ml 49,90 TL
Clinique Güneş Sonrası Aloe İçerikli Balsam

Mükemmel güneş sonrası güzellik bakımı. Güneşe maruz kalmış cildi anında rahatlatır ve yatıştırır. Hafif dokusu kolay emilim sağlar.
Etkin bir şekilde ciltteki kızarıklık ve kurulukları en aza indirir. Cilde bütünüyle rahatlık ve pürüzsüzlük hissi verir. Alerji testleri yapılmıştır. En hassas ciltler dahi rahatlıkla kullanabilir.
150 ml 47 TL
Shiseido After Sun Intensive Recovery Emulsion

Yüz ve vücut için yoğun besleyici, ince dokuda güneş sonrası. Cildi adeta nem yağmuruna tutar, yüzeyi yeniler, bronzluğun kalitesini arttırır. Nemlendirir, onarır, canlandırır ve besler. Duştan sonra tüm vücut ve yüze uygulanır.
300 ml 95 TL
Lancaster Sun Tan Maximizer Soothing Moisturizer

Tan Maximizer serisi ile bronzluğunuzu 50% -80% oranlarında koruyabilirsiniz ve çok daha kalıcı kılabilirsiniz! Doğal içeriği ile cildi toparlayarak, doğal bronzluğunuzun kalıcılığını; daha derin ve altın bir renk vererek arttırır.
200 ml 91 TL

En iyi güneş sonrası kremleri, Güneşten Sonra Cildimizi Koruyan Krem, Güneş Sonrası Kremleri Kategoriler: Güneş Yanıklarının Çözümleri En iyi güneş sonrası kremleri, Güneşten Sonra Cildimizi Koruyan Krem, Güneş Sonrası Kremleri

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home