Ender saraç ile zayıflama

Ender saraç ile zayıflama

Ender Saraç ile zayıflamak isteyen kişiler öncelikle hocamızın zayıflama önerilerini dikkate almasında fayda vardır. Ender Saraç ile zayıflamak için yapılması gereken ve diyet esnasından uygulanması gereken birkaç önemli nokta vardır. Ender Saraç ile zayıflama programını ve yapılması gerekenler.

Ender Saraç ile zayıflamak isteyenlerin uyması gerekenler ;

Diyet programlarınızda bitki çaylarını eksik etmeyin özellikle yeşil çay, kiraz sapı, mısır püskülü, sinameki ve rezene gibi çaylar boşaltıcı etkiye sahip olup zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Akşamları ağır ve geç yemek yemeyin, dolu mide ile yatmayın, kırmızı et, şarküteri ürünleri, yağlı peynirler, beyaz un ve beyaz şeker gibi rafine edilmiş besinler, tuzlu ve yağlı çerezler, yağlı kızartmalar, yağlı katkı sosları, cipsler, çikolatalar, şekerli ve asitli içecekler türü itibari ile şişmanlatıcı etkiye sahiptir. Bu tür gıdalardan uzak durun.

Ender Saraç ile zayıflamak isteyenlerin sofralarında keten tohumu, yağsız beyaz et, normal müsli, yulaf ezmesi, kuru fasulye hariç diğer tüm bakliyatlar, tam tahıllar, yeşil lifli yaprak sebzeleri şeker oranı düşük taze meyve, sebzeleri, bitki çaylarını, maden suyunu ve yağsız sütü sofranızdan eksik. Birde zayıflama sürecinde sıvı alımı çok önemlidir. Günde ortalama 1,5 ila 2 litre su tüketimine önem verin.

Ender saraç ile zayıflama Kategoriler: Genel Ender saraç ile zayıflama  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home