Ender Saraç'tan Formula 7 Hakkında Bilgiler

Ender Saraç’tan Formula 7 Hakkında Bilgiler:

Formula 7 kilo kontrolünde uzun yıllardır kullanılan doğal 7 etken maddenin dengeli bir bileşimidir. Formula 7 içeriğindeki Tere tohumu, Funda Yaprağı, Zencefil, Yeşil Çay, Chromium GTF, Coenzyme Q10 ve L-Carnitine ile benzersiz bir formülü vardır.7 etken maddenin bir arada tüketimi sinerjik bir etki gösterip kolay ve hızlı kilo vermeye yardım eder.

Formula 7, metabolizmayı ve yağ yakımıhızlandırıcı, açlığın ve tatlı krizinin bastırılması, şeker seviyelerinin düzenlenmesi, daha iyi bir sindirim ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk ve isteksizlik şikayetlerinin azaltılması için yardımcı olan doğal ve güvenli bir destek olarak kullanılabilir.

Formula 7 nin İçinde Ne Var:

Tere Tohumu:Metabolizmacanlandırıcıdır. Troidi tembel olan kişilerde daha verimli çalışmasına yardım eder.

Funda Yaprağı:Zayıflama ve yağların vücut tarafından daha iyi yakılmasına yardımcıdır. Açlığın bastırılması için yardımcı olur.

Zencefil:Yenilen besinlerin daha iyi sindirilmesi için yardım eder. Bünyeyi güçlendirir. Kilo verilirken enfeksiyonlara yakalanma riskinin azaltılmasına yardımcı olur.

Yeşil Çay:Güçlü bir antioksidan olarak bilinir. Metabolizmahızlandırıcı etkisiyle kilo vermeye yardımcıdır. Bağırsaktaki yararlı bakterileri artırarak sindirime yardım eder.

Krom GTF:Kromyumun, bazen glikoz tolerans faktörü (GTF) olarak adlandırılan biyolojik etken formu doğal olarak ortaya çıkar. Bu nedenle daha yüksek oranda yarar sağlar.İnsülin faaliyetinin etkisini arttırıp karbonhidrat, protein ve yağ metabolizması üzerinde etkili olan bir esansiyel eser mineral olarak genel kabul görür. Pankreasın kan şekeri seviyesinin dengelenmesi için yardımcı olur.Diyetlerde kan şekeri seviyelerinin düşmesine ve artmasına mani olur. Açlığın ve tatlı krizinin bastırılması için yardımcıdır.

Co-Enzyme Q10:Zayıflarken sağlığın korunmasına yardımcı olan güçlü bir antioksidandır. 21. yüzyılın en önemli şifalı maddelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Kalp damar sağlığı için ve kansere karşı korunmak için yardımcıdır. Enerji metabolizmasını canlandırıp kilo kaybı esnasında yaşanan halsizlik problemine karşı da yardım eder.

L-Carnitine:Yağ asitlerini yakılmak üzere hücrelere taşmaktadır.Vücutta depolanmış yağların yakılmasını hızlandırır ve kasların performansını artırır. Özellikle diyet ile birlikte yapılacak egzersizlerden daha iyi netice alınmasına yardım eder. Eksikliğinde vücutta yağ yakımı ve enerji üretimi azalır.

Formula 7 Dr. Ender Saraç tarafından mı üretilmiştir?
Formula 7‘nin içeriği Dr. Ender Saraç tarafından hazırlanmıştır.

Formula 7 nerede üretilmiştir?
Formula 7 Amerika’da Pensylvannia eyaletinde kurulu Douglas Laboratories tesislerinde üretilmektedir.

Formula 7 ne zaman satışa sunulmuştur?
Formula 7 Türkiye’de Haziran 2008 itibariyle satışa sunulmuştur.

Formula 7 dünya üzerinde satılıyor mu?
Formula 7 ürünü Douglas Laboratories tarafından, Türkiye’de alınan yüksek orandaki olumlu sonuçlar neticesinde Mart 2009’dan itibaren dünya üzerinde 40 ülkede satışa sunulmuştur.

Formula 7’nin üretilmesindeki amaç nedir?
Günümüzde kilo problemleri sıklıkla karşılaşılan sorunlardandır. Bu ihtiyaç neticesinde çok sayıda zayıflama ürünü pazarlanmaktadır. Bu ürünlerin birçoğu yanıltıcı ve mucize vaat eden reklamlarla satışa sunulmuştur. Nerede üretildiği belli olmayan ve halk sağlığını tehdit eden bir çok ürün bulunmaktadır. Zayıflamaya destek ürünler arasında güvenilebilecek, sonuç alınabilecek ve yan etkisi olmayan bir ürüne ihtiyaç duyulmuştur. Formula 7 bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için geliştirilmiş bir üründür.

Formula 7 bitkisel midir? İçerisinde kimyasal maddeler var mıdır?
Formula 7 4 adet bitki ve 3 adet vitamin mineral içeren doğal bir takviyedir. İçerisinde kimyasal madde yoktur.

Formula 7’nin yan etkisi var mı?
Formula 7‘nin bilinen bir yan etkisi yoktur.

Formula 7 ruhsatlı mı satılmaktadır?
Formula 7 Tarım Bakanlığı’ndan alınan ruhsat ile satılmaktadır.

Formula 7 ilaç mıdır?
Formula 7 ilaç değil doğal içerikli beslenme takviyesidir.

Formula 7 neden Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı olarak satılmamaktadır?
Formula 7 kanunlar gereği Tarım Bakanlığı’nın sorumluluk alanında kalmaktadır.

Formula 7’nin herhangi başka bir onayı var mıdır?
Formula 7 Amerikan İlaç ve Gıda Kurumu (FDA) tarafından tescillenmiştir.

Formula 7 tek başına etkili midir?
Sadece Formula 7 kullanımı sonucunda bile etkiler göreceksiniz. Ancak Formula 7 mucize değildir. Formula 7‘nin yanında hafif bir diyet ve egzersiz programı sağlıklı zayıflama için mutlaka önerilmektedir.

Formula 7 kullanırken neler yapmalıyım?
Formula 7 ile birlikte yapabileceğiniz basit öneriler için lütfen tıklayınız.

Ürünü kullanırken kilo verirsem, ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra kilo alır mıyım?
Formula 7 vücudunuzdaki yağ kütlesinden kayba neden olmaktadır. Kas ve kemik kütlenizi ise güçlendirmektedir. Formula 7 ile kazandığınız beslenme ve egzersiz alışkanlığınızı koruduğunuz sürece kilonuzu koruyabileceksiniz. Alışılan düzenin dışına çıktığında ise kilo alma riskiniz mevcut olacaktır.

Formula 7 ne kadar sürede etki etmeye başlar?
Formula 7 kullanıcıları ilk üç hafta içerisinde ürünün etkilerini görmeye başladıklarını bildirmişlerdir.

Formula 7 ‘yi ne kadar kullanmalıyım?
Formula 7 ideal kilonuza ulaşana kadar kullanabileceğiniz bir üründür. Dr. Ender Saraç tarafından hastalarına minimum 3 aylık bir kür olarak önerilmektedir. Bu kür sayesinde kişiler sağlıklı olarak ideal kilolarına ulaşabilmektedir.

Formula 7’yi ne kadara süre kullanabilirim?
Formula 7‘yi aralıksız 6 ay kullanabilirsiniz. 6 ay sonunda 1 aylık ara vermeniz faydalı olacaktır.

Formula 7 ile 1 ayda kaç kilo verebilirim?
Formula 7 kullanıcıları Şubat 2009 itibariyle 15.000 kişiyi geçmiştir. Bu kişilerde %90’a varan olumlu sonuçlar görülmüştür. Kişilerin metabolizmasına, beslenme ve egzersiz alışkanlıklarına bağlı olarak değişen sonuçlar 1-8 kilo arasında değişmektedir. Ürün ile birlikte yapacağınız basit beslenme ve egzersiz programları sayesinde ürünün etkisini artırabilirsiniz.

Hamileler veya emziren anneler Formula 7 kullanabilir mi?
Hamilelik ve emzirme dönemleri özel dönemler olduğu için herhangi bir ürün kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde hiçbir ürünün kullanılmamsını tavsiye etmekteyiz.

Formula 7 kullanırken egzersiz ve ekstra diyet yapmalı mıyım?
Ürün gün içinde tokluk hissi verdiğinden ekstra bir diyet yapmanıza gerek yoktur. Bu doğal diyeti 30 dakikalık bir yürüyüş ile desteklerseniz ürünün etkisi arttırmış olursunuz.

Formula 7 bölgesel zayıflamaya yardımcı olur mu?
Formula 7 , vücuttaki yağ metabolizması üzerinde etkili bir üründür. Yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelerde etkisi daha fazla görüleceğinden bölgesel olarak etki görebileceğiniz bir üründür.

Formula 7 kullanırken bol su içmemiz gerekiyor mu?
Günlük 7 büyük bardak sıcak su almanızın zayıflamanızın üzerinde olumlu etkileri olacaktır.

Tiroit Hastaları Formula 7 kullanabilir mi?
Formula 7 içerisindeki tere tohumu tiroit bezinizin çalışmasını hızlandırır. Hipotiroit hastaları üzerinde olumlu etkileri olabilecektir. Tiroit ile ilgili farklı problemi bulunan kişilerde doktora danışılmadan kullanılmaması gerekmektedir.

Diabet (şeker) hastaları Formula 7 kullanabilir mi?
Formula 7 içerisindeki Krom GTF kan şekerinin düşürülmesine yardımcıdır. Hipoglisemi hastalarında kullanımı önerilmemektedir. Şeker hastalarının Formula 7 kullanması şeker düzeylerinin kontrol altına alınmasında yardımcı olabilecektir.

Kalp ve hipertansiyon rahatsızlıklarında kullanmamızda sakınca var mıdır?
Formula 7 içerisindeki Coenzyme Q10 kalp ve tansiyon hastalarında dünya üzerinde yardımcı ürün olarak kullanılmaktadır. Yakın zamanda kalp hastalığı geçirmiş kişilerde doktora danışılmasında fayda bulunmaktadır.

Menopoz dönemindeki kadınlar Formula 7 kullanabilir mi?
Formula 7‘nin menopoz döneminde kullanılmasında bir sakınca yoktur.

Formula 7 için belirtilen bir yaş sınırı var mı?
Formula 7 ergenlik dönemini tamamlamış kişiler tarafından kullanılabilir. Daha küçük yaşlarda kullanımı için lütfen doktorunuza danışınız.

Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullananlar Formula 7 kullanabilir mi?
Sürekli ilaç kullanan kişilerin doktoruna danışmasında fayda bulunmaktadır.

Hangi rahatsızlıklarda Formula 7 kullanılamaz?
Formula 7 tiroit bezinin hızlandırılmasına yardımcıdır. Tiroit bezinin yavaş çalıştığı durumlar dışındaki tiroit bezi ile ilgili rahatsızlıklarda kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ciddi boyutlarda sağlık problemi geçiren veya geçirmiş kişilerde doktora danışılarak kullanılması faydalı olacaktır.

Formula 7 ‘u erkekler kullanabilir mi?
Formula 7 erkekler tarafından da kullanılabilir.

Formula 7 gerçekten etkili mi?
Kullanıcıların %90’nına yakın kısmında olumlu sonuçlar alınmıştır.

Formula 7 kullanımında kabızlık sorunu yaşar mıyım?
Ürünün içeriğinde bulunan yeşil çay ve zencefil, bağırsak ve sindirim faaliyetlerinizin düzenlenmesine yardımcı olur. Kabızlık sorununa neden olmaz.

Formula 7 hamilelik öncesi kullanılabilir mi?
Formula 7 hamilelik öncesinde kullanılabilir.

Hipotroid hastasıyım. Bu ilacı kullanabilir miyim?
Formula 7 içerisindeki tere tohumu tiroit bezinin çalışmasının hızlandırılmasında yardımcı olacağından kullanılmasında bir sakınca yoktur.

Midemde gastrit-reflü var kullanabilir miyim?
Mide rahatsızlığı olan kişilerin Formula 7‘yi sabah akşam yemeklerinden 5 dakika önce 1 bardak bitki çayıyla beraber alması tavsiye edilir.

Regl döneminde Formula 7 kullanılabilir mi?
Regl dönemi kullanımında herhangi bir yan etki bildirilmemiştir.

Formula 7’nin bağırsak ve sindirim faaliyetleri üzerindeki etkisi nedir?
Formula 7 içerisindeki Yeşil çay bağırsaktaki faydalı bakterileri artırmaya yardımcıdır. Zencefil sindirime yardımcı etki göstermektedir. Bu sayede Formula 7 sindirim ve bağırsak sorunları çeken kişilerde faydalı olabilir.

Formula 7’nin herhangi bir yan etkisi var mıdır?
Formula 7‘nin bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Formula 7 alerji yapabilir mi?
Formula 7 içerisinde yer alan maddelerden herhangi birine karşı alerjiniz var ise reaksiyon görülebilir. Bu gibi durumlarda ürünü kullanmayı bırakınız.

Tiroit hastasıyım, dışarıdan tiroit hormonu alıyorum, kullanabilir miyim?
Herhangi bir yan etki bildirilmemesine karşın doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Doğum kontrol hapları ile kullanabilir miyim?
Herhangi bir yan etki bildirilmemesine karşın doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Anti-Depresan ilaçlarla birlikte Formula 7 kullanabilir mi?
Herhangi bir yan etki bildirilmemesine karşın doktorunuza danışarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Formula 7 alkol ile birlikte kullanabilir mi?
Formula 7‘nin alkol ile birlikte kullanılmasını önermemekteyiz.

Formula 7 bağımlılık yapar mı?
Formula 7 içerisindeki maddeler bağımlılık yapmamaktadır.

Ender Saraç'tan Formula 7 Hakkında Bilgiler Kategoriler: Diyet, Ender SARAÇ, Güncel Sağlık Haberleri Ender Saraç'tan Formula 7 Hakkında Bilgiler  Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home