Estetik Cerrahi Hakkında

Gelişen estetik cerrahi ile birlikte ülkemizde uygulanan operasyon sayısı da günden güne artıyor. Göğüs estetiği,burun estetiği,meme estetiği,karın germe,kepçe kulak bunlardan sadece bazıları. Ülkemizde özellikle son 10 yılda birçok değişiklik oldu ve önceleri yapılması imkansız gibi görülen uygulamalar şimdi 1 2 saat içinde atlatılabiliyor. Gelişimin başlıca etkili olduğu dallar arasında jinekomasti,göz kapağı estetiği,kalça estetiği,meme dikleştirme,göğüs büyütme,yüz estetiği,ben aldırma,kaş kaldırma,yağ aldırma,yüz germe,estetik burun..

Bayanların ilgisini her geçen gün daha da çeken estetik konusunda teknoloji çok hızlı gelişmekte. Op. Dr. Teoman Doğan yüz estetiği,saç ekimi,göğüs kanseri,botox,kol sarkıkları,estetik dikiş,meme ucu problemleri gibi birçok estetik gerektiren duruma dair sitesinde bildiklerini anlatmış ve bizlere ışık tutmuştur.

Her doktorun plastik cerrah konusundaki farklı yaklaşımlarının olmasını gayet doğal karşılayan Op. Dr. Teoman Doğan popo estetiği,göbek estetiği,çene estetiği,migren,botox,zayıflama ve estetik cerrahi,mini rinoplasti,burun estetiği,estetik ameliyatlar,göğüs estetiği,estek konularında yaptığı önerilerinin bir başkası tarafından ters bulunabileceğini de belirtiyor. Doğrularla yanlışlar arasında net bir ayrımın olmadığı ve estetik için kişisel yaklaşımların ön planda olduğu bir tıp alanı görüşünde.

Sitesinde estetik fiyat,estetik görüntüler,estetik video,estetik resimleri,öncesi ile sonrası hasta resimleri ve ameliyatlar ile ilgili fiyatlar bulunmadığını,bunun aynı zamanda yasal olarak bir zorunluluk olduğunu söylüyor. Estetik ile ilgili bildiği ve inandığı her şeyi sitesinde paylaşan Op. Dr. Teoman Doğan’ın sitesinde ayrıca İngilizce Plastic Surgery ve Almanya Die Schönheitsoperation ile ilgili bilgilerde barınmakta.

Estetik Cerrahi Hakkında Kategoriler: Genel Estetik Cerrahi Hakkında  Etiketler: , , , , , , ,

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home