Evde bronzlasmak icin Bitkisel “Bronzlaşmak” için Doğal Formül

Bitkisel “Bronzlaşmak” için Doğal Formül |Evde Bronz Ten|

Bitkisel "Bronzlaşmak" için Doğal Formül |Evde Bronz Ten|SAĞLIK

Yaz aylarının en sıcak günlerini yaşıyoruz. Kimimiz kumsallarda denizin ve güneşin keyfini çıkarırkan kimi kadınlar evde, işte olmak zorundalar… Buraya kadar her şey normal gözükebilir. Ancak gözden kaçırmamamız gereken bir şey var: Yaşı ne olursa olsun her kadın -yaz gelince- bronz bir tene sahip olmakister…PEKİ AMA NASIL?

Evde hazırlayacağınız sağlıklı, doğal bir bitkisel formül ile cildiniz/teniniz bronzlaşabilir…

“Güneş altında yanmadan, güneşlenmeden çikolata gibi bronz bir tene nasıl sahip olabilirim?” diyorsanız bu yazı tam size göre…

Bitkisel bronzlaşma, sanki saatlerce güneş altında yatmış gibi kahverengi bir ten sağlar. Henüz denize gidemeyenler için de ideal. Balkonda bile uygulayabilirsiniz. Balkonunuz yoksa, dilerseniz evin bahçesinde bacaklarınıza sürüp, sonucu bekleyebilirsiniz. Beyaz bacaklarla şort veya etek giymek istemeyenlere adeta bir kurtarıcı gibi… Bunun için kakao yağı, havuç yağı, kayısı yağı, buğday yağı, susam yağı ve badem yağı kullanılıyor. Ancak formülü önemli.

Nasıl kullanılır?

Önce güneş koruma faktörlü bir krem sürüp, 1 veya 2 saat güneşte kalın.. Sonra bitkisel bronzlaştırıcı karışımı sürün. Uygulama saatinin 16.00 veya 17.00 olmasına dikkat edin. 3 veya 4 gün sonra sonuçtan memnun olacaksınız.

Ancak bitkisel bronzlaşmayı güneşten korunmak için değil, sadece doğal çikolata bir tene kavuşmak için uygulamalısınız.

‘Yaz günü beyaz tenli olmak istemiyorum’ diye yakınıp her şeyi ilk günde elde etmek isteyenler var: ‘Hemen bronzlaşayım’ gibi 1 günde hedefe ulaşmak isteyenler, deniz kıyısında da daha ilk gün, ‘bugün çikolota rengim olacak’ diye güneşin altına serilirler. İşte en tehlikelisi bu. Bronz ve ışıltılı bir bedene hemen kavuşmalıyım diye bir acelecilik içine girerseniz, sağlığınızdan ve güzelliğinizden kesinlikle olursunuz. Ne kadar çabuk bronzlaşma elde ederseniz, o kadar çok zararla karşılaşırsınız. o nedenle bitkisel yağın sonucu için 4 veya 5 gün bekleyin.

Kaynak:mahmure-www.ekolay.net

Evde bronzlasmak icin Bitkisel “Bronzlaşmak” için Doğal Formül Kategoriler: Güzellik - Bakım Evde bronzlasmak icin Bitkisel “Bronzlaşmak” için Doğal Formül  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz. Yorum yap trackback .
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home