Evrim Akın

Evrim Akın , 12 haziran 1979′da doğumludur. Evrim Akın , daha 17′li yaşlarda tiyatro oyunculuğu için ilk adımı attı. Daha sonra Müjdat Gezen Tiyatro Okulun’da eğitimine ara vermek zorunda kalmıştır.

Daha sonra çeşitli projelerde rol almıştır. Eltiler dizisinde rol almıştır. Gürse Birsel’in senaristi olduğu Avrupa Yakası dizisi ile oyunculuk kariyerinde yükseldi. Diziden ayrıldıktan sonra şuanda yayınlanmakta olan Bez Bebek dizisi ile çocukların ve gençlerin kalbinde taht kurdu. Diğer yandan da Koca Kafalar Tv de sunuculuk yapmaktadır.

Oyunculuk kariyeri hem de saç ve güzelliğiyle bir bütün olmuştur. Evrim Akın, Selin karakteriyle sarı saç ve tonlarını kullanırken , Bez Bebek dizisinde Nana rolüyle saçlarını kahve tonları renginde kullanan Akın , kullandığı saç renklerini de kendine yakıştırmasını biliyor.

Aşk hayatı da yolunda giden Akın bir süredir nişanlı. Evilik kararı içinde şuan erken olduğunu düşünüyor.

Evrim Akın Kategoriler: Genel Evrim Akın  Etiketler:

Cilt Bakımı | Cilt Maskeleri | Bitkisel Cilt Maskeleri ve Kürleri RSS 2.0 feed beslemesinden takip edebilirsiniz.
Yorum Yap

XHTML: Kullanılabilir kodlar : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Home